Skromne suknie ślubne Warszawa ⭐️ kolekcje oraz projekty indywidualne

Skromne suknie ślubne

Kobiety, którym obcy jest pałacowy blichtr i wolą skromniejsze przyjęcia zachwycą się projektami skromnych sukien ślubnych.
Suknie Boho  /  Skromne suknie ślubne
,

Zobacz poniżej najpiękniejsze modele wybrane specjalnie dla Ciebie lub naciśnij i przejdź do naszych kolekcji sukien ślubnych!

Skromne suknie ślubne Warszawa

Salony ślubne przepełnione są przede wszystkim przesadnie bogatymi, zdobionymi sukniami, w których panna młoda wygląda w najlepszym wypadku jak posąg, bądź kukiełka z teatru lalek. Alternatywą dla przytłaczających zdobień, setek warstw tiuli i drapiących i sztywnych koronek są skromne suknie ślubne. Nie rzucają się może tak w oczy, ale powodują, że to nie suknia ślubna jest najważniejsza, tylko kobieta, która ją ubiera.

Skromne suknie ślubne

Na szczęście od niedawna mamy wybór. Nie musimy się ograniczać do błyszczących satyn, świecących koronek. Coraz więcej projektantów proponuje skromne suknie ślubne – kreacje, które urzekają prostotą pozostając eleganckie i kobiece. Suknie takie mogą być wybierane niezależnie od okoliczności i stylu ślubu. Pasują zarówno do pałacowych wnętrz, tradycyjnych sali weselnych jak i małych przyjęć w niewielkim gronie w restauracji.

Skromne suknie ślubne szyte są ze szlachetnych materiałów jak muślin, delikatnych jak szyfon czy naturalnych jak bawełniane delikatne koronki. Rzadko używa się dodatkowych aplikacji., częściej po prostu delikatnych bawełnianych taśm. Dlatego skromne suknie ślubne można z pewnością polecić kobietom, które szukają kompromisu pomiędzy naturalnością i skromnością, a chęcią wyróżnienia tego jakże ważnego wydarzenia jakim jest ślub.

Skromna suknia ślubna nie oznacza zwykła

Czym się różni skromna suknia ślubna od księżniczki? Brak tu przesadnych zdobień, bogato wyszywanych gorsetów czy koronek wykończonych kryształami i sztucznymi kamieniami. To też suknia, która jest raczej zwiewna, bądź po prostu skromniej wykończona. Bardzo często spódnice są jednowarstwowe z delikatnych tkanin bez wzorów lub z delikatnych koronek. Rzadziej z tiuli, które jednak muszą być układane warstwami. Skromna suknia ślubna to także płytki dekolt, rzadko spotyka się odkryte plecy. To także suknie, które nie eksponują zbyt wielu kobiecych walorów, zasłaniając nogi czy piersi – pozostawiając duże pole popisu dla wyobraźni.

Skromne suknie ślubne zazwyczaj wybierają kobiety o delikatnej urodzie, także te które chcą ukryć jakieś niedoskonałości sylwetki. Ważne w przypadku skromnej kreacji jest to, żeby suknia nie przytłoczyła panny młodej, ani nie wyolbrzymiła niedoskonałości. Do tego idealne wydają się skromne wzory.

Co więcej, prostotę sukni można przełamać, nadając jej bardziej wytwornego charakteru poprzez efektowne czy wręcz ekstrawaganckie dodatki. Bogato zdobiona biżuteria jak wyraźne i długie kolczyki czy bransoletki nawet z kolorowymi kamieniami. Często prostota kreacji aż się prosi do ciekawych stylistycznych eksperymentów!

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.

Bezpłatne przymiarki!

Umów się na przymiarki w naszej pracowni w Warszawie!