Suknia ślubna Odessa 6 plus size

Pierwotna cena wynosiła: 5700 zł.Aktualna cena wynosi: 4845 zł. Promocja!

Dostępna TYLKO w opcji szycia na miarę w pracowni
Wiosenna Promocja!
Uszyj w marcu z rabatem 500zł
Liczba wolnych miejsc ograniczona!

W dniu szycia, podczas przymiarek, w naszej warszawskiej pracowni do twojej dyspozycji jest około 250 gotowych sukienek w różnych rozmiarach.

U nas nie musisz sobie wyobrażać, jak będziesz wyglądała w danej sukience.

Wybór kolorów, fasonów i rozmiarów jest tak wielki, że każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie.

Pamiętaj, że ponadto w każdym modelu możesz zmieniać dowolnie wszystko – więc możliwości jest nieskończenie wiele.

Suknię w pracowni możesz uszyć nawet kilka dni przed uroczystością. Pamiętaj jednak, żeby zarezerwować termin z odpowiednim wyprzedzeniem.

  • Nie masz czasu ani chęci na przymiarki co kilka miesięcy?
  • Zmieniasz wagę?
  • Jesteś w ciąży?
  • Nie znajdujesz sukni idealnej i chcesz ją stworzyć?
W warszawskiej pracowni szyjemy suknie na miarę na Twoim ciele w około 8 godzin! Jeśli chcesz, możesz szyć nawet tuż przed ślubem! W skrócie, szycie sukni wygląda tak:
  • W umówionym dniu rano mierzymy wzory,
  • omawiamy Twoją suknię i zbieramy miarę.
  • W połowie dnia upinamy na Tobie wykrojone części sukni.
  • Późnym popołudniem mierzymy, podcinamy i wykańczamy.
Twoja spersonalizowana, szyta na miarę suknia ślubna jest gotowa! Jak to możliwe? Jesteśmy producentem, a nie pośrednikiem – cały proces przymiarek i szycia odbywa się na miejscu i w Twojej obecności, co bardzo przyśpiesza proces szycia. Nie musisz czekać, aż producent zbierze wszystkie zamówienia z salonów, uszyje je niedopasowane, odeśle do salonów na przymiarki i poprawki. U nas skrojone elementy sukni są upinane na Twoim ciele, co sprawia, że suknia jest idealnie dopasowana. Co niezwykle ważne masz wpływ na każdy element Twojej kreacji! Żadnych niespodzianek przy odbiorze ;)

Podoba Ci się nasza suknia, ale jakiś element byś zmieniła? Nie ma problemu. Szyjąc Twoją suknię w oparciu o jakiś wzór możemy zmienić WSZYSTKO.

W cenie zmienimy:

  • kolor podszewki i tiulu,
  • tkaninę,
  • koronkę,
  • rękawy,
  • tasiemki,
  • rozcięcia,
  • kształt dekoltu.

Możesz też dodać (za niewielką dopłatą):

  • warstwy, np. tiul,
  • falbanki,
  • tren,
  • dodatkowe zdobienia.

Możesz także wymieszać dowolne elementy z naszych około 250 modeli lub razem z nami wymyślić swój własny, indywidualny projekt! Zobacz jak zmiany wpływają na wygląd sukienki:

Gładka tkanina zamiast koronki

2 wersje sukni ślubnej. jedna z koronkową spódnic, 2 z gładką spódnicą

Zmiana rękawa

Inny kolor podszewki

Inny kształt spódnicy

Inny dekolt

W 8 godzin uszyjemy na Tobie suknię ślubną. 😍
  • Możliwe dowolne zmiany!

    Możliwe dowolne zmiany!

    Ta suknia to model wyjściowy - możemy w niej zmienić praktycznie wszystko! Pogłębić lub spłycić dekolt, zmienić jego wykończenie, kształt, dodać lub odjąć falbankę czy frędzle. Rękawy mogą być dłuższe lub krótsze, mieć inny kształt niż te na zdjęciu. Może też nie być ich wcale. Tiul w spódnicy można dodać (lub odjąć) na wierzchu, albo pod spodem. Podszewka może być długa lub krótka w odcieniach bieli i beżu. Rozcięcie na nogę i tren można dodać lub usunąć praktycznie w każdym modelu.

  • Suknia powstanie w 1 dzień!

    Suknia powstanie w 1 dzień!

    Twoją wymarzoną suknię uszyjemy w jeden dzień – rano mierzymy i dobieramy fason, kolor i wykończenia, po południu masz krótką przymiarkę techniczną (łączymy na Tobie elementy), a na koniec skracamy suknię i odbierasz gotową kreację tego samego dnia! Dla nas każda sylwetka jest „łatwa” – czy jesteś wysoka, czy niska, drobna czy masz pełne kształty, masz obfity biust czy ledwie widoczny, asymetrię ciała czy niepełnosprawności – uszyjemy suknię na Twoją figurę i na Twoją miarę!

  • Wyjątkowa lekkość i elegancja

    Wyjątkowa lekkość i elegancja

    Twoja suknia zostanie uszyta z niesamowicie miękkiego, lekkiego i lejącego szyfonu, który będzie się poruszał nawet przy lekkim ruchu powietrza. Jeśli marzysz o klasycznej sukni ślubnej, ale przeraża Cię jej ciężar lub niewygodny gorset to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Ta suknia jest tak lekka, że możesz zapomnieć ją założyć! A podszewka tak elastyczna, że nie będziesz chciała jej zdjąć! Diabeł tkwi w szczegółach - zobacz subtelne wykończenia.

Gładka suknia z hiszpańskim dekoltem o kroju rybki to kwintesencja kobiecości. Falbana ułożona w szpic wysmukla górę sylwetki oraz przyciąga uwagę do dekoltu. Obcisły dół podkreśla biodra ale odcięcie w kolanach i elastyczny materiał z którego uszyta jest suknia nie ograniczają ruchów. Poniżej kolan suknia jest w kształcie koła co sprawia, że dół spódnicy pięknie wiruje w tańcu. W zestawieniu z kwiatowym wiankiem suknia ta będzie pasować do stylu boho, zaś błyszczące kolczyki sprawią, że suknia stanie się glamour. Wolisz spódnicę prostą z rozcięciem, dekolt bez falbany, inny odcień bieli krepy, czy zupełnie luźną spódnicę? Żaden problem, w naszych sukniach możesz wszystko dowolnie zmieniać
Gładka suknia „hiszpanka” to częsty wybór naszych klientek! Czemu? Bo praktycznie każda kobieta czuje się w niej wyjątkowo! Falbanka subtelnie okala ramiona, jednocześnie zasłaniając tę część ręki, której wiele kobiet u siebie nie lubi (odczepcie się od swoich rąk! : ) Dekolt został wyprofilowany w taki sposób, by subtelnie podkreślić biust ale dać także możliwość założenia zabudowanego biustonosza typu bardotka. Ta suknia ślubna z krepy jest dopasowana na biodrach ale luźna od kolan – to sprawia, że biodra i pośladki są ładnie podkreślone ale nadal masz pełną swobodę ruchu! Dół sukni pięknie wiruje na parkiecie, gdyż został skrojony w koła! Jeśli lepiej czujesz się w luźnych spódnicach to podczas szycia dla Ciebie sukni w naszej pracowni możemy taką zmianę wprowadzić! Możemy także usunąć falbanę, dodać ramiączka, zmienić kształt dekoltu – masz wpływ na każdy element Twojej sukienki.

Nasze Panny Młode

Chcesz umówić się na konsultacje przed szyciem?

  • Mierząc suknie po raz pierwszy na Twoje decyzje wpływają emocje i to jest super! Oglądając potem miesiącami zdjęcia z przymiarek, w oczekiwaniu na dzień szycia, zdążysz się znudzić wybraną pierwotnie suknią. I co wtedy? W dniu szycia na siłę zaczniesz szukać innego rozwiązania, tylko dlatego, że to pierwsze, najlepsze, to przy którym serce biło Ci mocniej opatrzyło Ci się…
  • Umawiając się na szycie masz dostępnych do zmierzenia w dniu szycia rano ponad 200 modeli w różnych rozmiarach – od XS do 5XL, więc nie musisz sobie wyobrażać jak będziesz wyglądać w sukni!
  • Każdy z modeli możesz dowolnie modyfikować. Masz nieskończoną ilość możliwości więc praktycznie nie ma szans, że nie stworzysz u nas swojej idealnej sukni ślubnej!
Chcesz się umówić na konsultacje? Masz pytania? Czekamy na Twoją wiadomość.

  • TYLKO TERAZ! Umów się na konsultacjew tym miesiącu w cenie 50 zł (zamiast 150zł)! W przypadku szycia sukni w naszej pracowni, koszt konsultacji odliczamy od ceny sukni.

  • Podanie daty ślubu pomoże nam znaleźć najlepszy, dogodny dla Ciebie termin konsultacji.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Uszyj na miarę online!

Najlepszą opcją z możliwych, by nabyć naszą suknię, jest przyjazd do naszej warszawskiej pracowni na kilka godzin. Tu masz do zmierzenia ponad 200 modeli w różnych rozmiarach, możliwość wprowadzenia dowolnych zmian i gwarancję, że suknia zostanie uszyta idealnie na Twoją miarę w około 8h.

Jeśli jednak z jakichś powodów nie masz możliwości przyjazdu do Warszawy, nic straconego! Możesz do nas napisać, przesłać dokładne wymiary i zdjęcia, my pomożemy Ci dobrać suknię, uszyjemy ją dla Ciebie na miarę i wyślemy kurierem :)

Opinie klientek

Cudowne miejsce!!!! Polecam i jeszcze raz polecam❤ suknie są boskie, jeśli któraś z Was planuje wesele w stylu boho to gwarantuje że znajdzie coś dla siebie:) ja zabrałam że sobą starsza i mimo że jeszcze nie ma zaplanowanego ślubu to już wie jaka suknie będzie chciała założyć ❤ Marta dziękuję to był mój strzał w 10!

Asia

Polecam Martę w 100%!!! Tworzy piękne suknie, inne niż wszystkie, wyjątkowe, kobiece, oryginalne i jeszcze do tego wygodne niczym dres! Już dawno nie spotkałam kogoś kto z taka pasją robi swoją robotę 🙂 jeśli macie choć cień wątpliwości to niepotrzebnie, dzwońcie i umawiajcie się na projekt! Polecam.

Anna

Niesamowite miejsce, pełne dobrej energii i uśmiechu 🙂 Dziewczyny są wspaniałe ! Nigdy nie usłyszałam tylu komplementów jednego dnia 😉 a to jest mega ważne aby czuć się dobrze w tym właśnie dniu kiedy dobiera się tą wymarzoną suknię i jest się w mega stresie 🙂 Suknie są prześliczne, każda ma w sobie to coś, co jest wielkim utrudnieniem bo jest ich bardzo dużo i ciężko zdecydować się na tą jedyną. Marta jest bardzo pomysłową i elastyczną kobitką, każdą sukienkę można modyfikować i zmieniać jak się komu podoba. Moja sukienka zyskała nowy wymiar dodałam frędzelki, rozcięcie, zmieniłam kolor podszewki, dodałam zwiewny tiul i oto mam JEDYNĄ w swoim rodzaju :):) Bardzo polecam, bardzo !! Co ważne, sukienki są mięciutkie, leciutkie, czuję się w niej jak w sukience letniej nic mnie nie uwiera nie kłuje. Byłam wcześniej w salonach sukien ślubnych, twardy materiał, drapał, ciężkie strasznie te sukienki były i gdybym nie znalazła Troyki to chyba bym się zapłakała i nie byłoby ślubu 🙂 A i co ważne nie czekałam 6 mies.

Małgorzata

Właśnie została uszyta dla mnie w jeden dzień suknia ślubna… Profesjonalne podejście to numer 1 na długiej liście zalet szycia sukni u Marty 🙂 Przyszłam z innym pomysłem na swoją kieckę, który po przedyskutowaniu go z Martą poszedł w zapomnienie, bo kompletnie nie pasowałaby do mojej sylwetki. Życzliwa atmosfera, pełno inspiracji, uśmiechu i solidna robota, w 1 dzień 🙂 nie wyobrażam sobie chodzenia po salonach sukien ślubnych i szukania w nich tej swojej jedynej- szkoda czasu, nerwów i wydanych pieniędzy 🙂 Polecam Martę, śmiało piszcie, odpowie na każde pytanie i doradzi!

Justyna

Dzień Otwarty u Marty Trojanowskiej – Suknie Boho, był całkowicie magiczny! Przepiękna pracownia, która od przekroczenia progu wita cię dobra energią, oraz sama Marta i jej Team – pozytywne kobiety, które z uśmiechem na twarzy wywołują w tobie wewnętrzny spokój i zapowiadają dobrą zabawę. Marta ma przeogromną wiedzę na temat sylwetek i dopasowywania kroju. Świetnie widzi, co byłoby dobre dla danej osoby, trafnie doradza, ale też jest otwarta na różne zmiany i modyfikacje. Praca nad suknią z Martą będzie inspirującą przygodą, która cudownie wypełni czas przygotowań przedślubnych:)

Ewa

Serdecznie polecam tę pracownię. Jak mówię, że sukienka była uszyta w jeden dzień, wszyscy są w szoku i nie dowierzają. Widać, że Marta ma doświadczenie w projektowaniu sukienek i się na tym zna. Sama sukienka jest piękna i wygodna, czyli bardzo dobre połączenie 🙂 Polecam, jak komuś zależy na czasie i jakości!

Ania
Uwaga!
Odbierz darmowy poradnik:
Jak dobrać suknię ślubną?
Koszyk 0