Asymetryczne suknie ślubne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8
WIDOK
 • 3
 • 4
 • Krótka sukienka wizytowaKrótka sukienka wizytowa

  Suknia ślubna Barcelona 3

 • Czy wiesz że?

 • Suknia ślubna lata 80 w stylu hippieSuknia ślubna lata 80 w stylu hippie

  Suknia ślubna Barcelona 26

 • Oryginalna suknia ślubnaOryginalna suknia ślubna

  Suknia ślubna Barcelona 9

 • Najpiękniejsza suknia ślubnaNajpiękniejsza suknia ślubna

  Suknia ślubna Porto 32

 • Sukienka na wesele, poprawinySukienka na wesele, poprawiny

  Suknia ślubna Barcelona 10

 • Czy wiesz że?

 • Suknia ślubna z rękawkami motylkamiSuknia ślubna z rękawkami motylkami

  Suknia ślubna Barcelona 22

 • Suknia ślubna z falbanami w stylu hiszpańskimSuknia ślubna z falbanami w stylu hiszpańskim

  Suknia ślubna Slavica 7

 • Czy wiesz że?

 • Modna suknia ślubnaModna suknia ślubna

  Suknia ślubna Barcelona 12

Czy wiesz że, to nie wszystkie nasze suknie?

Suknie ślubne asymetryczne

Pierwsze skojarzenie dotyczące sukni ślubnej opiera się na białej, długiej sukni, której ozdobą często jest welon. Moda jednak zmienia się tak szybko, że nie zdążyliśmy się spostrzec, a welon przestał być obowiązkowym atrybutem Panny Młodej. Co więcej, sama suknia również przeżyła rewolucję, a spódnica coraz częściej odsłania seksowne kostki, zdarza się nawet, że uda.
W minionych wiekach długa suknia ślubna świadczyła nie tylko o skromności i niewinności Panny Młodej, ale również była modą ogarniającą całe kobiece społeczeństwo. Kobieta nie mogła obnażać swoich nóg, a pokazanie kostek wprawiało mężczyzn w osłupienie. Te czasy mamy już szczęśliwie za sobą.

Obecnie kobiety chętnie eksponują swoje nogi zarówno w krótszych sukienkach jak i spodniach podkreślających figurę. Nie dziwi więc fakt, że podobnie jak w modzie codziennej, kobiety zaczęły poszukiwań nowych rozwiązań dla sukni ślubnych. W modzie pojawiły się suknie krótkie, spodnium i suknie ślubne asymetryczne.

Asymetryczne suknie ślubne

Asymetryczne suknie ślubne są świetną alternatywą dla Panien Młodych, którym ciężko zdecydować się na krótką lub długą suknię. To doskonała opcja, bo łączy w sobie seksowny przód krótkiej sukni i elegancję sukni długiej. Dzięki temu możemy kusić zgrabnymi nogami, mieć swobodę ruchów i oddać cześć tradycji.
Najczęściej suknie ślubne asymetryczne tworzą kształt litery A, który nadaje zwiewności całej sylwetce i świetnie wiruje w tańcu. Krótki przód nie tylko odciąża suknię, ale także wyswobadza nogi z ciężkich warstw spódnicy dodając seksapilu i dziewczęcego uroku całej stylizacji.

Córka sukni ślubnej z trenem

Co ciekawe suknia asymetryczna jest ewolucyjnym modowym tworem po sukni z trenem. To taka wersja „skurczona w praniu”. Świetna opcja dla wielbicielek nowych rozwiązań tradycyjnych modeli. Wydłużony tył sukni asymetrycznej faktycznie przywodzi na myśl ogon trenu, który w asymetrycznej sukni ślubnej świetnie tańczy w rytm powiewów wiatru.

Po takiej przodkini trudno odmówić asymetrycznej sukni ślubnej eleganckiego i dostojnego wyglądu. Z pewnością nikt nie odbierze jej również zdobności, której znaczącym akcentem jest już sam krój spódnicy. Ciekawa forma nie wymaga wielu zdobień, a sama linia sukni może być wystarczającą dekoracją dla całej stylizacji.

Asymetria w sukni ślubnej – dla kogo?

Decydując się na asymetryczną suknię ślubną na pewno warto rozważyć styl, w jakim czujemy się komfortowo na co dzień i charakter przyjęcia. Bardzo często asymetryczne suknie są skierowane do kobiet, które cenią sobie nowoczesne kroje.
Co ważne, ponieważ suknia ślubna powinna podkreślać mocne strony sylwetki panny młodej, na suknię asymetryczną najczęściej decydują się kobiety, które z eksponowanie nóg nie mają problemu, a wręcz lubią się nimi chwalić.

Jeśli podobnie jak my lubisz asymetryczne suknie ślubne, nie zapomnij, by dobrać do niej odpowiednie obuwie ślubne. Przy takiej sukni buty z pewnością będą grać pierwsze skrzypce. A jeśli masz pytania, odwiedź nasz salon. Z chęcią podpowiemy, jak wybrać idealną suknię ślubną.

TYLKO TO CO WAŻNE! BEZ SPAMU

Dodano do ulubionych! Zobacz Ulubione