Suknia ślubna Slavica 6

Pierwotna cena wynosiła: 6400 zł.Aktualna cena wynosi: 5440 zł. Promocja!

Dostępna TYLKO w opcji szycia na miarę w pracowni
Wiosenna Promocja!
Uszyj w marcu z rabatem 500zł
Liczba wolnych miejsc ograniczona!

W dniu szycia, podczas przymiarek, w naszej warszawskiej pracowni do twojej dyspozycji jest około 250 gotowych sukienek w różnych rozmiarach.

U nas nie musisz sobie wyobrażać, jak będziesz wyglądała w danej sukience.

Wybór kolorów, fasonów i rozmiarów jest tak wielki, że każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie.

Pamiętaj, że ponadto w każdym modelu możesz zmieniać dowolnie wszystko – więc możliwości jest nieskończenie wiele.

Suknię w pracowni możesz uszyć nawet kilka dni przed uroczystością. Pamiętaj jednak, żeby zarezerwować termin z odpowiednim wyprzedzeniem.

  • Nie masz czasu ani chęci na przymiarki co kilka miesięcy?
  • Zmieniasz wagę?
  • Jesteś w ciąży?
  • Nie znajdujesz sukni idealnej i chcesz ją stworzyć?
W warszawskiej pracowni szyjemy suknie na miarę na Twoim ciele w około 8 godzin! Jeśli chcesz, możesz szyć nawet tuż przed ślubem! W skrócie, szycie sukni wygląda tak:
  • W umówionym dniu rano mierzymy wzory,
  • omawiamy Twoją suknię i zbieramy miarę.
  • W połowie dnia upinamy na Tobie wykrojone części sukni.
  • Późnym popołudniem mierzymy, podcinamy i wykańczamy.
Twoja spersonalizowana, szyta na miarę suknia ślubna jest gotowa! Jak to możliwe? Jesteśmy producentem, a nie pośrednikiem – cały proces przymiarek i szycia odbywa się na miejscu i w Twojej obecności, co bardzo przyśpiesza proces szycia. Nie musisz czekać, aż producent zbierze wszystkie zamówienia z salonów, uszyje je niedopasowane, odeśle do salonów na przymiarki i poprawki. U nas skrojone elementy sukni są upinane na Twoim ciele, co sprawia, że suknia jest idealnie dopasowana. Co niezwykle ważne masz wpływ na każdy element Twojej kreacji! Żadnych niespodzianek przy odbiorze ;)

Podoba Ci się nasza suknia, ale jakiś element byś zmieniła? Nie ma problemu. Szyjąc Twoją suknię w oparciu o jakiś wzór możemy zmienić WSZYSTKO.

W cenie zmienimy:

  • kolor podszewki i tiulu,
  • tkaninę,
  • koronkę,
  • rękawy,
  • tasiemki,
  • rozcięcia,
  • kształt dekoltu.

Możesz też dodać (za niewielką dopłatą):

  • warstwy, np. tiul,
  • falbanki,
  • tren,
  • dodatkowe zdobienia.

Możesz także wymieszać dowolne elementy z naszych około 250 modeli lub razem z nami wymyślić swój własny, indywidualny projekt! Zobacz jak zmiany wpływają na wygląd sukienki:

Gładka tkanina zamiast koronki

2 wersje sukni ślubnej. jedna z koronkową spódnic, 2 z gładką spódnicą

Zmiana rękawa

Inny kolor podszewki

Inny kształt spódnicy

Inny dekolt

W 8 godzin uszyjemy na Tobie suknię ślubną. 😍
  • Możliwe dowolne zmiany!

    Możliwe dowolne zmiany!

    Ta suknia to model wyjściowy - możemy w niej zmienić praktycznie wszystko! Pogłębić lub spłycić dekolt, zmienić jego wykończenie, kształt, dodać lub odjąć falbankę czy frędzle. Rękawy mogą być dłuższe lub krótsze, mieć inny kształt niż te na zdjęciu. Może też nie być ich wcale. Tiul w spódnicy można dodać (lub odjąć) na wierzchu, albo pod spodem. Podszewka może być długa lub krótka w odcieniach bieli i beżu. Rozcięcie na nogę i tren można dodać lub usunąć praktycznie w każdym modelu.

  • Naturalna tkanina bawełniana

    Naturalna tkanina bawełniana

    Twoją suknię uszyjemy ze sprawdzonych i przetestowanych przez nas materiałów. W tej sukni dominuje lekka i oddychająca bawełna, jedynie wstawki są z elastycznej koronki. Tkanina ta wprawdzie nie jest tak elastyczna jak nasze koronki i wymaga prasowania, ale jest naturalna i wyjątkowo przyjazna twojej skórze. A jeśli zdecydujesz, by po ślubie przerobić swoją suknię tak, byś mogła ją nosić na co dzień, to z łatwością ją zafarbujesz w profesjonalnej farbiarni.

  • Suknia powstanie w 1 dzień!

    Suknia powstanie w 1 dzień!

    Twoją wymarzoną suknię uszyjemy w jeden dzień – rano mierzymy i dobieramy fason, kolor i wykończenia, po południu masz krótką przymiarkę techniczną (łączymy na Tobie elementy), a na koniec skracamy suknię i odbierasz gotową kreację tego samego dnia! Dla nas każda sylwetka jest „łatwa” – czy jesteś wysoka, czy niska, drobna czy masz pełne kształty, masz obfity biust czy ledwie widoczny, asymetrię ciała czy niepełnosprawności – uszyjemy suknię na Twoją figurę i na Twoją miarę!

Suknia ślubna z bawełny w groszki

W dniu swojego ślubu chcesz wyglądać jak księżniczka, ale taka żyjąca zgodnie z duchem zero waste? Ta wyjątkowa suknia ślubna z bawełny to propozycja właśnie dla eko księżniczek! Jest to kreacja nieoczywista, szalona, odważna i… bajkowa! Delikatny, bawełniany dekolt został przykryty tiulowym topem w bawełniane, haftowane groszki, z której zostały wykonane również bufiaste rękawy niczym z bajki o „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”. Połączenie dekoltu ze stójką to bez wątpienia ciekawe i nieczęsto spotykane rozwiązanie. Tył zaś to połączenie bawełnianego dekoltu karo i tiulowej bluzeczki z dużym wycięciem w kształcie łezki, która delikatnie eksponuje plecy. Krój literki A to chyba jedyny element klasyki w tej ślubnej propozycji. Pasek podkreśla talię, zaś duża kokarda dopełnia cały look i sprawia, że ciężko oderwać wzrok od tej sukni. Trzeba jednak przyznać, że niełatwo wybrać najbardziej charakterystyczny element całej stylizacji. Jeśli dążysz do efektu powszechnie pożądanej sylwetki klepsydry, a jesteś gruszką to ta suknia sprawdzi się idealnie, ponieważ duże, bufiaste rękawy sprytnie wyrównają proporcje sylwetki. Idealna dla Pań Młodych, które chcą wyglądać w tym dniu bajkowo, uroczo, słodko i romantycznie! Uwaga! Bluzka w groszki może być osobnym elementem do noszenia także po ślubie! Sprawdzi się świetnie chociażby do jeansów.
Retro suknia ślubna dla Panien Młodych ceniących sobie oryginalność! Takiej sukni na pewno nie będzie miała żadna z Twoich koleżanek! Jeśli jednak nie jesteś aż tak odważna to pamiętaj, że szyjąc ten model dla Ciebie na miarę możemy w nim wszystko zmienić! Zarówno kształt dekoltu czy spódnicy, top pod sukienką, kolor podszewki jak i kształt czy długość rękawów. Możemy też dodać frędzle, falbanki, rozporek na nogę lub tiul.
Nie przepadasz za frędzlami, falbanami ani kwiatowymi wzorami? Ta kreacja w odcieniu ciepłej bieli i o fasonie w kształcie literki A to zupełnie inna propozycja! Wyjątkowe, nieoczywiste dekolty w połączeniu z bufiastymi rękawami i dużą kokardą w talii to bez wątpienia intrygujące i urocze zestawienie! Suknia ślubna z bawełny w groszki to świetny wybór dla Panien Młodych, które w dniu swojego ślubu chcą wyglądać oryginalnie i uroczo!
Śpiesz się, zostały ostatnie metry koronki!

Nasze Panny Młode

Chcesz umówić się na konsultacje przed szyciem?

  • Mierząc suknie po raz pierwszy na Twoje decyzje wpływają emocje i to jest super! Oglądając potem miesiącami zdjęcia z przymiarek, w oczekiwaniu na dzień szycia, zdążysz się znudzić wybraną pierwotnie suknią. I co wtedy? W dniu szycia na siłę zaczniesz szukać innego rozwiązania, tylko dlatego, że to pierwsze, najlepsze, to przy którym serce biło Ci mocniej opatrzyło Ci się…
  • Umawiając się na szycie masz dostępnych do zmierzenia w dniu szycia rano ponad 200 modeli w różnych rozmiarach – od XS do 5XL, więc nie musisz sobie wyobrażać jak będziesz wyglądać w sukni!
  • Każdy z modeli możesz dowolnie modyfikować. Masz nieskończoną ilość możliwości więc praktycznie nie ma szans, że nie stworzysz u nas swojej idealnej sukni ślubnej!
Chcesz się umówić na konsultacje? Masz pytania? Czekamy na Twoją wiadomość.

  • TYLKO TERAZ! Umów się na konsultacjew tym miesiącu w cenie 50 zł (zamiast 150zł)! W przypadku szycia sukni w naszej pracowni, koszt konsultacji odliczamy od ceny sukni.

  • Podanie daty ślubu pomoże nam znaleźć najlepszy, dogodny dla Ciebie termin konsultacji.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Uszyj na miarę online!

Najlepszą opcją z możliwych, by nabyć naszą suknię, jest przyjazd do naszej warszawskiej pracowni na kilka godzin. Tu masz do zmierzenia ponad 200 modeli w różnych rozmiarach, możliwość wprowadzenia dowolnych zmian i gwarancję, że suknia zostanie uszyta idealnie na Twoją miarę w około 8h.

Jeśli jednak z jakichś powodów nie masz możliwości przyjazdu do Warszawy, nic straconego! Możesz do nas napisać, przesłać dokładne wymiary i zdjęcia, my pomożemy Ci dobrać suknię, uszyjemy ją dla Ciebie na miarę i wyślemy kurierem :)

Opinie klientek

Niesamowite miejsce, pełne dobrej energii i uśmiechu 🙂 Dziewczyny są wspaniałe ! Nigdy nie usłyszałam tylu komplementów jednego dnia 😉 a to jest mega ważne aby czuć się dobrze w tym właśnie dniu kiedy dobiera się tą wymarzoną suknię i jest się w mega stresie 🙂 Suknie są prześliczne, każda ma w sobie to coś, co jest wielkim utrudnieniem bo jest ich bardzo dużo i ciężko zdecydować się na tą jedyną. Marta jest bardzo pomysłową i elastyczną kobitką, każdą sukienkę można modyfikować i zmieniać jak się komu podoba. Moja sukienka zyskała nowy wymiar dodałam frędzelki, rozcięcie, zmieniłam kolor podszewki, dodałam zwiewny tiul i oto mam JEDYNĄ w swoim rodzaju :):) Bardzo polecam, bardzo !! Co ważne, sukienki są mięciutkie, leciutkie, czuję się w niej jak w sukience letniej nic mnie nie uwiera nie kłuje. Byłam wcześniej w salonach sukien ślubnych, twardy materiał, drapał, ciężkie strasznie te sukienki były i gdybym nie znalazła Troyki to chyba bym się zapłakała i nie byłoby ślubu 🙂 A i co ważne nie czekałam 6 mies.

Małgorzata

Lubiłam podglądać stronę już wcześniej, zanim byłam zaręczona. Pełno inspiracji. Kiedy zaczęły się przygotowania do ślubu, moja pierwsza myśl- chcę tylko do Suknie Boho. Miałam przyjemność być wczoraj na przymiarkach, organizowanych po raz pierwszy. Jestem zachwycona- wyborem, sposobem wykonania(sama troszeńkę szyję),stylem, koronkami, tym ,że nie trzeba wybierać sukienki rok wcześniej, a po drodze żałować, bo coś innego się nam spodobało, wnętrzem pracowni, no i samą Martą – tak uśmiechnięta i widać, że odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Każdemu uczciwie polecam!

Eliza

Miałam przyjemność spotkać Martę i szyć u niej suknię w sierpniu zeszłego roku. Po wizytach w wielu salonach sukien ślubnych załamałam ręce i stwierdziłam, że już nie znajdę sensownej sukni na moją specyficzną figurę….aż do dnia, w którym poszłam do Marty. Marta uważnie słucha, obserwuje, dobiera, zwraca uwagę na detale. Ma ogromną cierpliwość; nie spotkałam się ze słowem NIE. Pozytywna, zakręcona, konkretna. Luźna atmosfera w pracowni pozwala na spokojne przemyślenie, czy jest ok czy coś poprawiamy, czy coś zmieniamy. Naprawdę polecam szczerze. Pozdrowienia dla Marty oraz całego Zespołu. Marlena. PS. 5 gwiazdek to za mało 🙂 !

Marlena

Chyba od zawsze marzyłam o sukni ślubnej w klimacie boho. Typowe, mocno zdobione księżniczki nigdy nie były dla mnie. Suknie Marty skradły moje serce od samego początku. Jej projekty są niesamowicie oryginalne, ciekawe, lekkie, a do tego cudownie wygodne i (o dziwo bardzo) praktyczne ☺️ Po prostu mają w sobie to coś❤️ W pracowni panuje niezwykle ciepły klimat oraz przyjazna i nieformalna atmosfera. Marta jest przemiłą i bardzo pozytywną dziewczyną, a do tego ma świetny Team ludzi ? W szczególności chciałabym podziękować Agacie za ogromną pomoc i fachowe doradztwo podczas przymiarek i przy finalnym wyborze ? Dzięki Wam mam tą jedną jedyną inną niż wszystkie ?

Alicja

Marta jest niesamowita, tak samo jak jej projekty! Gotowy model stanie się indywidualnym projektem, który uwydatni i pokaże to co w naszej figurze najlepsze a zakryje to co zakryć powinnyśmy  – Marta dopiera odpowiednie elementy (rękawki, paski, szerokość ramiączek) tak aby idealnie współgrały z sylwetką;))  Suknie niesamowicie lekkie wygodne, nie wyobrażam sobie założyć innej na swoje wesele.

Agnieszka

Od początku wiedziałam, że suknia ślubna z klasycznego salonu to nie dla mnie. Miałam szczęście zupełnym przypadkiem i nawet nie szukając natknąć się na zdjęcia sukienki Marty na Instagramie. Niedługo po tym mój luby poprosił mnie o rękę i od razu przypomniałam sobie o Sukniach Boho. I wychodząc za mąż za mężczyznę w kilcie myślałam, że nikt na mnie nawet nie spojrzy, ale suknia Marty jednak wygrała i za każdym razem jak spotykam gości z wesela wspominają o mojej cudownej sukni ślubnej! A jak suknia magiczna, tak i jej twórczyni! Dzięki Marta, wszystko gotowe w jeden dzień, a mi tak było u Ciebie miło, że aż szkoda było opuszczać Twój salon ;D

Aleksandra
Uwaga!
Odbierz darmowy poradnik:
Jak dobrać suknię ślubną?
Koszyk 0