Miękkie i elastyczne koronki
Uszyta ze sprawdzonych i przetestowanych przez nas materiałów. Używane przez nas koronki są mięciutkie, a dzięki swej lekkości cudownie układają się na sylwetce i pięknie wirują w tańcu. Ich elastyczność sprawia, że pracują z Twoim ciałem. Zapewniają komfort rosnącemu ciążowemu brzuszkowi. Praktycznie wszystkie nasze koronki są łatwe do prania w domowej pralce i niegniotące, dzięki czemu swoją suknię spokojnie możesz spakować do walizki i zabrać na romantyczną sesję poślubną.
Możliwe dowolne zmiany!
Ta suknia to model wyjściowy - możemy w niej zmienić praktycznie wszystko! Pogłębić lub spłycić dekolt, zmienić jego wykończenie, kształt, dodać lub odjąć falbankę czy frędzle. Rękawy mogą być dłuższe lub krótsze, mieć inny kształt niż te na zdjęciu. Może też nie być ich wcale. Tiul w spódnicy można dodać (lub odjąć) na wierzchu, albo pod spodem. Podszewka może być długa lub krótka w odcieniach bieli i beżu. Rozcięcie na nogę i tren można dodać lub usunąć praktycznie w każdym modelu.
Suknia powstanie w 1 dzień!
Twoją wymarzoną suknię uszyjemy w jeden dzień – rano mierzymy i dobieramy fason, kolor i wykończenia, po południu masz krótką przymiarkę techniczną (łączymy na Tobie elementy), a na koniec skracamy suknię i odbierasz gotową kreację tego samego dnia! Dla nas każda sylwetka jest „łatwa” – czy jesteś wysoka, czy niska, drobna czy masz pełne kształty, masz obfity biust czy ledwie widoczny, asymetrię ciała czy niepełnosprawności – uszyjemy suknię na Twoją figurę i na Twoją miarę!
Opinie klientek
Indywidualne podejście, olbrzymia kreatywność, niestandardowe rozwiązania, modele jakich nigdzie indziej nie widziałam, polecam całym serduchem! Kiecki Marty zapierają dech w piersiach, każdy model można modyfikować dobierając go do siebie, komfort noszenia sukienek jak w żadnym innym salonie czy pracowni. Elastyczność i szybki termin jest na bardzo duży plus, zawsze można też liczyć na radę niezastąpionej Marty. Już nie mogę się doczekać kiedy założę moją sukienkę (a myślę jeszcze o zmianie detalu – i z tym też nie będzie ewentualnie problemu). Jednym słowem Marta jest utalentowaną artystką, która całą swoją pozytywną energie przekazuje swoim dziewczynom, które dzięki niej w tym dniu mogą wyglądać oryginalnie, niesztampowo, i w końcu czuć się sobą (bo ja w żadnym innym miejscu nie znalazłam sukienki, która by tak do mnie pasowała)
DariaW sumie brakuje słów, żeby opisać jak bardzo polecam współpracę z Martą, która jest mega sympatyczną i konkretną babką! Bardzo podobała mi się, że suknię dostałam tego samego dnia którego była szyta, dzięki czemu miałam ogromny komfort tego, że nic się “nie wykrzaczy” i że faktycznie będzie taka jaką chcę. Samo przeżycie takiego szalenie ciekawego trybu szycia sukni jest nie do opisania. Marta ma ogromny dar dobierania sukni do sylwetki, osobowości i charakteru. Mimo, że szłam do niej z zupełnie inną wizją a wyszłam z czymś innym to nie zamieniłabym sukienki na żadną inną (no może poza nową kolekcją… ;)) Polecam Suknie Boho z całego serca dla każdego, bo wiem, że nie ważne czy to księżniczka, czy boho boho, czy coś pośredniego, to naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie! 🙂
DariaChyba od zawsze marzyłam o sukni ślubnej w klimacie boho. Typowe, mocno zdobione księżniczki nigdy nie były dla mnie. Suknie Marty skradły moje serce od samego początku. Jej projekty są niesamowicie oryginalne, ciekawe, lekkie, a do tego cudownie wygodne i (o dziwo bardzo) praktyczne ☺️ Po prostu mają w sobie to coś❤️ W pracowni panuje niezwykle ciepły klimat oraz przyjazna i nieformalna atmosfera. Marta jest przemiłą i bardzo pozytywną dziewczyną, a do tego ma świetny Team ludzi ? W szczególności chciałabym podziękować Agacie za ogromną pomoc i fachowe doradztwo podczas przymiarek i przy finalnym wyborze ? Dzięki Wam mam tą jedną jedyną inną niż wszystkie ?
AlicjaPolecam serdecznie jeśli ktoś się jeszcze zastanawia!:)Chciałabym swój ślub powtarzać co roku i szyć u Marty inną kiecę, bo każda z nich naprawdę jest mega wyjatowka i niesamowicie wygodna❤️??? uwielbiam.
AngelikaZ całego serca polecam spełnienie swojego sukiennego, weselnego marzenia z suknie boho, bo Panie, które tam pracują, dają taką możliwość! Tam wspólnie udało nam się wykreować strój, w którym czułam się pięknie i elegancko, a jednocześnie wygodnie i zwiewnie, a, co uważam za najważniejsze – czułam się w 100% sobą. W jeden dzień udało się stworzyć oryginalną i prostą, a jednocześnie pełną stylu kreację. Moja suknia bazowała na stworzonej niewiele wcześniej kolekcji, która daje ogromną elastyczność doboru wszystkich elementów i wprowadzania zmian według swojego gustu, ułatwia też podjęcie decyzji z czego wyjść, by dopasować suknię do siebie, zwłaszcza, gdy ktoś nie jest do końca pewny, co będzie dla niego odpowiednie i nie do końca też ma pomysł, co dokładnie chce. Jeśli natomiast wiecie, że chcecie cały wieczór słyszeć same szczere pochlebstwa od wszystkich zgromadzonych na weselu, nie ma się co zastanawiać, a rezerwować termin w suknie boho! Wspomniany efekt gwarantowany. Klasa sama w sobie, nic dodać, nic ująć 🙂
UrszulaPolecam Martę w 100%!!! Tworzy piękne suknie, inne niż wszystkie, wyjątkowe, kobiece, oryginalne i jeszcze do tego wygodne niczym dres! Już dawno nie spotkałam kogoś kto z taka pasją robi swoją robotę 🙂 jeśli macie choć cień wątpliwości to niepotrzebnie, dzwońcie i umawiajcie się na projekt! Polecam.
Anna