Suknia ślubna Porto 28

Pierwotna cena wynosiła: 5500 zł.Aktualna cena wynosi: 4675 zł. Promocja!

Dostępna TYLKO w opcji szycia na miarę w pracowni
Wiosenna Promocja!
Uszyj w marcu z rabatem 500zł
Liczba wolnych miejsc ograniczona!

W dniu szycia, podczas przymiarek, w naszej warszawskiej pracowni do twojej dyspozycji jest około 250 gotowych sukienek w różnych rozmiarach.

U nas nie musisz sobie wyobrażać, jak będziesz wyglądała w danej sukience.

Wybór kolorów, fasonów i rozmiarów jest tak wielki, że każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie.

Pamiętaj, że ponadto w każdym modelu możesz zmieniać dowolnie wszystko – więc możliwości jest nieskończenie wiele.

Suknię w pracowni możesz uszyć nawet kilka dni przed uroczystością. Pamiętaj jednak, żeby zarezerwować termin z odpowiednim wyprzedzeniem.

  • Nie masz czasu ani chęci na przymiarki co kilka miesięcy?
  • Zmieniasz wagę?
  • Jesteś w ciąży?
  • Nie znajdujesz sukni idealnej i chcesz ją stworzyć?
W warszawskiej pracowni szyjemy suknie na miarę na Twoim ciele w około 8 godzin! Jeśli chcesz, możesz szyć nawet tuż przed ślubem! W skrócie, szycie sukni wygląda tak:
  • W umówionym dniu rano mierzymy wzory,
  • omawiamy Twoją suknię i zbieramy miarę.
  • W połowie dnia upinamy na Tobie wykrojone części sukni.
  • Późnym popołudniem mierzymy, podcinamy i wykańczamy.
Twoja spersonalizowana, szyta na miarę suknia ślubna jest gotowa! Jak to możliwe? Jesteśmy producentem, a nie pośrednikiem – cały proces przymiarek i szycia odbywa się na miejscu i w Twojej obecności, co bardzo przyśpiesza proces szycia. Nie musisz czekać, aż producent zbierze wszystkie zamówienia z salonów, uszyje je niedopasowane, odeśle do salonów na przymiarki i poprawki. U nas skrojone elementy sukni są upinane na Twoim ciele, co sprawia, że suknia jest idealnie dopasowana. Co niezwykle ważne masz wpływ na każdy element Twojej kreacji! Żadnych niespodzianek przy odbiorze ;)

Podoba Ci się nasza suknia, ale jakiś element byś zmieniła? Nie ma problemu. Szyjąc Twoją suknię w oparciu o jakiś wzór możemy zmienić WSZYSTKO.

W cenie zmienimy:

  • kolor podszewki i tiulu,
  • tkaninę,
  • koronkę,
  • rękawy,
  • tasiemki,
  • rozcięcia,
  • kształt dekoltu.

Możesz też dodać (za niewielką dopłatą):

  • warstwy, np. tiul,
  • falbanki,
  • tren,
  • dodatkowe zdobienia.

Możesz także wymieszać dowolne elementy z naszych około 250 modeli lub razem z nami wymyślić swój własny, indywidualny projekt! Zobacz jak zmiany wpływają na wygląd sukienki:

Gładka tkanina zamiast koronki

2 wersje sukni ślubnej. jedna z koronkową spódnic, 2 z gładką spódnicą

Zmiana rękawa

Inny kolor podszewki

Inny kształt spódnicy

Inny dekolt

W 8 godzin uszyjemy na Tobie suknię ślubną. 😍
  • Miękkie i elastyczne koronki

    Miękkie i elastyczne koronki

    Uszyta ze sprawdzonych i przetestowanych przez nas materiałów. Używane przez nas koronki są mięciutkie, a dzięki swej lekkości cudownie układają się na sylwetce i pięknie wirują w tańcu. Ich elastyczność sprawia, że pracują z Twoim ciałem. Zapewniają komfort rosnącemu ciążowemu brzuszkowi. Praktycznie wszystkie nasze koronki są łatwe do prania w domowej pralce i niegniotące, dzięki czemu swoją suknię spokojnie możesz spakować do walizki i zabrać na romantyczną sesję poślubną.

  • Możliwe dowolne zmiany!

    Możliwe dowolne zmiany!

    Ta suknia to model wyjściowy - możemy w niej zmienić praktycznie wszystko! Pogłębić lub spłycić dekolt, zmienić jego wykończenie, kształt, dodać lub odjąć falbankę czy frędzle. Rękawy mogą być dłuższe lub krótsze, mieć inny kształt niż te na zdjęciu. Może też nie być ich wcale. Tiul w spódnicy można dodać (lub odjąć) na wierzchu, albo pod spodem. Podszewka może być długa lub krótka w odcieniach bieli i beżu. Rozcięcie na nogę i tren można dodać lub usunąć praktycznie w każdym modelu.

  • Suknia powstanie w 1 dzień!

    Suknia powstanie w 1 dzień!

    Twoją wymarzoną suknię uszyjemy w jeden dzień – rano mierzymy i dobieramy fason, kolor i wykończenia, po południu masz krótką przymiarkę techniczną (łączymy na Tobie elementy), a na koniec skracamy suknię i odbierasz gotową kreację tego samego dnia! Dla nas każda sylwetka jest „łatwa” – czy jesteś wysoka, czy niska, drobna czy masz pełne kształty, masz obfity biust czy ledwie widoczny, asymetrię ciała czy niepełnosprawności – uszyjemy suknię na Twoją figurę i na Twoją miarę!

Skromna suknia ślubna

Zapewne chcesz, aby ślub był najpiękniejszym dniem w Twoim życiu, więc dbasz o każdy szczegół. Nie lubisz jednak przepychu, całej tej typowej ślubnej otoczki. Jesteś niepokornym duchem i pragniesz, aby Twoja kreacja wyróżniała się na tle innych, a jednocześnie podobają Ci się proste suknie ślubne. Oto model specjalnie dla Ciebie! Delikatna i zwiewna sukienka, która doskonale sprawdzi się zarówno na ślubie na plaży, w ogrodzie czy stodole, jak i w oranżerii. Ta na pozór prosta suknia ślubna uszyta została z miękkiej koronki o delikatnym kwiatowym wzorze oraz cielistego tiulu, który dodaje objętości. Spódnica została tak skonstruowana, by pięknie leżeć na każdej sylwetce. Będzie idealna zarówno dla tych Panien Młodych, które uważają, że mają zbyt szerokie biodra i chciałyby je lekko zatuszować, jak i dla tych, które bioderka mają nieco węższe. Oprócz opływowej, lejącej się tkaniny, dodatkowym elementem, który wysmukla sylwetkę są cienkie, bawełniane tasiemki ułożone w taki sposób, aby pełną sylwetkę ukształtować czy podkreślić, a prostej nadać kobiece krągłości. Ta piękna, na pozór prosta i skromna suknia ślubna posiada cienki pasek, który podkreśla talię. Fantastycznie modeluje sylwetkę również bardzo głęboki dekolt w kształcie litery V. Ten właśnie element sprawia, że ta suknia może się okazać idealna dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Nie musisz się jednak obawiać takiego dekoltu pod kątem wygody czy komfortu podczas wesela. Dopasowany materiał przytrzyma biust, a zapięcie na karku dodatkowo ustabilizuje dekolt, tak, aby wszystko pozostało na swoim miejscu 🙂 Bardzo efektownym elementem tej sukni jest bez wątpienia wycięcie z tyłu, które pięknie wyeksponuje Twoje łopatki i plecy. Suknia przepięknie zachowuje się w ruchu, wiruje w tańcu, jest lekka, powabna i bardzo wygodna!. Pamiętaj, że możesz ją potem wykorzystać w wielu stylizacjach, czy to w wersji w której jest, czy na przykład w wersji krótszej – możesz obciąć jedynie podszewkę i dodać jej lekkości albo skrócić całość i nadać swojej sukni ślubnej drugie życie.
Romantyczna suknia ślubna z koronki w róże to propozycja dla Pań, które dobrze czują się bez biustonosza. Jeśli jednak nie należysz do nich to pamiętaj, że u nas, szyjąc ten model na miarę, możesz zmienić zarówno kształt jak i głębokość dekoltu z przodu i z tyłu. Możesz także dodać do spódnicy biały lub cielisty tiul na wierzch lub pod koronkę. Jeśli chcesz doszyjemy także dowolne rękawy, dodamy frędzle, rozcięcie na nogę a nawet zmienimy kolor podszewki.
Zjawiskowa, choć zarazem skromna suknia ślubna, która pięknie modeluje sylwetkę. Tego typu proste suknie ślubne zaskakują mocnym i efektownym elementem. Tutaj jest to głęboki dekolt, idealny dla małego biustu, przy którym możesz pozwolić sobie na niezałożenie stanika. Jeśli jednak jesteś zakochana w tej sukni, a wolałabyś założyć klasyczny biustonosz to pamiętaj, że w sukni możemy zabudować plecy bądź wyciąć je, np. w literkę V. Wycięty dekolt z przodu, dodatkowo podkreślony tasiemkami, wydłuża i wysmukla, a także przyciąga wzrok jak magnes. Spódnica z całego koła świetnie sprawdza się w tańcu.

Nasze Panny Młode

Chcesz umówić się na konsultacje przed szyciem?

  • Mierząc suknie po raz pierwszy na Twoje decyzje wpływają emocje i to jest super! Oglądając potem miesiącami zdjęcia z przymiarek, w oczekiwaniu na dzień szycia, zdążysz się znudzić wybraną pierwotnie suknią. I co wtedy? W dniu szycia na siłę zaczniesz szukać innego rozwiązania, tylko dlatego, że to pierwsze, najlepsze, to przy którym serce biło Ci mocniej opatrzyło Ci się…
  • Umawiając się na szycie masz dostępnych do zmierzenia w dniu szycia rano ponad 200 modeli w różnych rozmiarach – od XS do 5XL, więc nie musisz sobie wyobrażać jak będziesz wyglądać w sukni!
  • Każdy z modeli możesz dowolnie modyfikować. Masz nieskończoną ilość możliwości więc praktycznie nie ma szans, że nie stworzysz u nas swojej idealnej sukni ślubnej!
Chcesz się umówić na konsultacje? Masz pytania? Czekamy na Twoją wiadomość.

  • TYLKO TERAZ! Umów się na konsultacjew tym miesiącu w cenie 50 zł (zamiast 150zł)! W przypadku szycia sukni w naszej pracowni, koszt konsultacji odliczamy od ceny sukni.

  • Podanie daty ślubu pomoże nam znaleźć najlepszy, dogodny dla Ciebie termin konsultacji.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Uszyj na miarę online!

Najlepszą opcją z możliwych, by nabyć naszą suknię, jest przyjazd do naszej warszawskiej pracowni na kilka godzin. Tu masz do zmierzenia ponad 200 modeli w różnych rozmiarach, możliwość wprowadzenia dowolnych zmian i gwarancję, że suknia zostanie uszyta idealnie na Twoją miarę w około 8h.

Jeśli jednak z jakichś powodów nie masz możliwości przyjazdu do Warszawy, nic straconego! Możesz do nas napisać, przesłać dokładne wymiary i zdjęcia, my pomożemy Ci dobrać suknię, uszyjemy ją dla Ciebie na miarę i wyślemy kurierem :)

Opinie klientek

Mimo, że mam do Marty naprawdę spory kawałek drogi to nie żałuję ani chwili z tego dnia. Sam przyjazd i pobyt w Pracowni Marty był świetny – Agata i Marta przyjęły nas jak dobre koleżanki i tak też przebiegał cały proces przymiarek i szycia. Myślałam, że przy tej ilości wzorów i dowolności w projektowaniu sukni (każdy element może być zmieniony) będzie mi ciężko wybrać tę jedyną suknię ale dzięki temu jaką wiedzą i doświadczeniem dysponują dziewczyny wybór był naprawdę przyjemny i szybki 🙂 moja suknia to mix kilku innych sukni. Powstała tak naprawdę nowa sukienka, stworzona tylko dla mnie. Szyta idealnie na miarę. Jestem zachwycona i cieszę się, że zdecydowałam się na szycie u Marty. Suknia jest zjawiskowa, a co najlepsze mogę ją wykorzystać na jakąś inną okazję. Sama Koronka jest miękka, elastyczna. Nie bałam się, że coś się rozerwie, zepsuje. Czułam się w niej jak w drugiej skórze. Nie ograniczała moich ruchów i była po prostu idealna. Naprawdę polecam ❤️|

Jagna

Od dawna przeglądając internet szukając tej jedynej sukni napotykałam suknie od Marty. Marzeniem moim było posiadać taką suknie i jestem mega dumna, że się spełniło. Po przekroczeniu progu pracowni było od razu czuć pozytywną energię, pełen optymizm załogi i pełno uśmiechu. Dziewczyny są Czarodziejkami, które idealnie dobrały suknie pod sylwetkę. Pełen profesjonalizm! Marta to osoba, po której widać, że bardzo dobrze zna się na tym co tworzy. Tu nie było sztywnej atmosfery, przymierzania kilku sukni, stresu i zbędnych emocji jak w standardowym salonie sukni ślubnych. Tutaj czuło się ciepło ogniska domowego, jak w baśni! Wystarczy jeden dzień, żeby posiadać swoją wymarzoną suknię ślubną! Polecam z całego serducha, bo warto. Jeśli ktoś się zastanawia, to z pewnością nie ma nad czym. Marta do każdego podchodzi indywidualnie, wsłuchuje się w każde słowo kierowane do Niej i jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki tworzy Arcydzieło!?? Pozdrawiam gorąco!?

Honorata

Przed wizytą ciężką było mi sobie wyobrazić jak można stworzyć piękną suknię w jeden dzień. Teraz wiem, że jest to możliwe dzięki niesamowitej mieszance talentu, zmysłu artystycznego, pięknych materiałów i cięzkiej pracy. Marta ma niesamowite oko jeśli chodzi o dobranie odpowiedniej sukni do typu sylwetki i urody. Bardzo dziękuję całemu zespołowi za stworzenie pięknej sukni. Polecam bardzo bardzo!

Magdalena

Rewelacja! Profesjonalne podejście do przyszłej panny młodej. Doskonała pomoc i doradztwo. Jestem pod dużym wrażeniem 🙂 Suknię wybrałam w 27 minut – a to wszystko dzięki cudownej Marcie 🙂 Tak! Jest to możliwe w tak krótkim czasie – bez zbędnego stresu i długiego rozmyślania przed podjęciem ostatecznej decyzji… Satysfakcja gwarantowana, a co najważniejsze – niepowtarzalna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju – nie do powtórzenia suknia! Dziękuję, dziękuję, dziękuję i polecam z całego serca!

Kaja

Trudno będzie opisać słowami, jak fantastyczną przygodą było pojawienie się w pracowni suknie boho u Marty, ale postaram się z całych sił, tak aby ktoś kto ma wątpliwości…wyzbył się ich i wyruszył na Mokotów i zaznał magii tworzenia w jeden dzień. Odkryłam Suknie boho już w listopadzie minionego roku, ale przewrotnie postanowiłam umówić się na szycie tydzień przed ślubem. Zaufałam totalnie temu co zobaczyłam na stronie i instagramie, miałam przeczucie, że nie muszę już szukać i błądzić i że pomimo braku figury modelki Marta wyczaruje suknię, w której poczuje się tak, jak panna młoda powinna w dniu swojego ślubu. Ślub za kilka dni, a ja spokojnie wypoczywam w górach i za każdym razem jak zerkam na suknię mam motyle w brzuchu… Spotkanie z Martą było tak ciepłe, swobodne i sympatyczne, że już po pierwszych minutach czułam się jak na spotkaniu ze świetną kumpelą, zabrałam ze sobą przyjaciółkę, która tak zachwycała się sukniami na wieszakach, że teraz o niczym innym nie gada:-)) szkoda, że jest już mężatką 😀 Suknia została wybrana w pół godziny, a o 17 już odbierałam gotowe dzieło, dodatkowo otrzymałam kilka zdjęć z ostatecznej przymiarki na pamiątkę, które zostały zrobione w pracowni oraz szczery i serdeczny uścisk Szefowej :- ) na pożegnanie. Mam przeczucie, że wkrótce Marta będzie miała taaaakie kolejki do siebie, że już dziś radzę Wam się decydować na te piękności. Polecam z całego serducha Martę, za kunszt, talent, atmosferę i jakość sukni oraz oczywiście za unikatowość i oryginalność. Suknie Boho górą !

Magda

Moje pierwsze spotkanie z Martą, było na targach ślubnych w Trójmieście. Pamiętam, że była tam masa wystawców i wszystkie takie same sukienki, nic w moim klimacie. Wszystko za błyszczące, za dużo, za mało, wszędzie coś nie grało. Jeśli góra była dobra, to dół sukienki za wąski, a tam za szeroki – zawsze coś na nie. I wtedy Ją zobaczyłam, w pięknej boho sukience wyglądającej jakby uszyła ją z firanki i to było to! Wiedziałam od pierwszej sekundy, że to właśnie Marta uszyje moją sukienkę. Od razu po spotkaniu napisałam i ustaliłyśmy dogodny termin na szycie. Mieszkam w Trójmieście, a Marta pracuje w Warszawie , więc zależało mi na tym, żeby uszyć ją jak najszybciej i zrobiła to, w jeden dzień a właściwie w 5/6 godzin. Sukienka była dosłownie na mnie szyta. Marta jest świetną doradczynią. Ja  jak każda Panna Młoda miałam wizję siebie w białej sukience przed ołtarzem i uparcie twierdziłam, że musi to być taka jaką ją sobie wymyśliłam. Pokazała mi gdzie są moje atuty, co powinnam ukryć a co pokazać, nie wiem jak to zrobiła ale wyszłam z zupełnie inną sukienką i to najpiękniejszą na świecie. Zmierzyłam mnóstwo modeli z inną górą, z innym dołem, z rozcięciem i bez rozcięcia, dokładałyśmy warstwy, zmieniałyśmy i ostatecznie wyszło cudo. To co Marta uszyła to dokładnie ja, idealnie oddaje to jaka jestem. Ślub był pół roku temu a wszyscy cały czas powtarzają mi, że moja sukienka była skromna ale jedna z piękniejszych jakie widzieli, bo Panna Młoda czuła się w niej po prostu jak we własnej skórze.  Drogie przyszłe Panny Młode! Ja też się bałam umówić na szycie sukienki 3 miesiące przed ślubem, wiedząc, że poprawek raczej nie będzie. Też się bałam, że Marta jednak nie da rady albo, że po prostu niczego razem nie wymyślimy albo, że zapłacę miliony monet za tą sukienkę. Mogę Wam powiedzieć, że Marta jest rewelacyjna, byłam w tylu innych salonach i na prawdę był to jeden wielki dramat. Jestem pewna, że jak wyjdziecie od niej ze swoją sukienką w ręce to poczujecie to samo co ja, czyli wdzięczność do siły wyższej, że postawiła przed Wami tą dziewczynę w boho sukience na targach w Gdańsku.

Oliwia
Uwaga!
Odbierz darmowy poradnik:
Jak dobrać suknię ślubną?
Koszyk 0