Suknia ślubna plus size Barcelona 18
5100 zł
Ponad 250 wzorów XS - 5XL do mierzenia.
W dniu szycia, podczas przymiarek, w naszej warszawskiej pracowni do twojej dyspozycji jest około 250 gotowych sukienek w różnych rozmiarach.
U nas nie musisz sobie wyobrażać, jak będziesz wyglądała w danej sukience.
Wybór kolorów, fasonów i rozmiarów jest tak wielki, że każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie.
Pamiętaj, że ponadto w każdym modelu możesz zmieniać dowolnie wszystko – więc możliwości jest nieskończenie wiele.
Suknię w pracowni możesz uszyć nawet kilka dni przed uroczystością. Pamiętaj jednak, żeby zarezerwować termin z odpowiednim wyprzedzeniem.
W 1 dzień uszyjemy na Tobie suknię ślubną.
- Nie masz czasu ani chęci na przymiarki co kilka miesięcy?
- Zmieniasz wagę?
- Jesteś w ciąży?
- Nie znajdujesz sukni idealnej i chcesz ją stworzyć?
- W umówionym dniu rano mierzymy wzory,
- omawiamy Twoją suknię i zbieramy miarę.
- W połowie dnia upinamy na Tobie wykrojone części sukni.
- Późnym popołudniem mierzymy, podcinamy i wykańczamy.
Możesz zmieniać dowolne elementy!
- kolor podszewki i tiulu,
- tkaninę,
- koronkę,
- rękawy,
- tasiemki,
- rozcięcia,
- kształt dekoltu.
- warstwy, np. tiul,
- falbanki,
- tren,
- dodatkowe zdobienia.
Suknia ślubna plus size z tiulem
Wyjątkowa i niezwykle romantyczna suknia ślubna uszyta z miękkiej, delikatnej koronki, która swoją zwiewnością i strukturą przypomina bardziej elastyczny tiul, prezentuje się niezwykle zwiewnie i dziewczęco. Suknia ślubna plus size wykonana niczym z delikatnego jak mgiełka tiulu to kreacja niesamowicie wygodna, wielozadaniowa i podkreślająca dziewczęcą urodę każdej kobiety. Dekolt sukni ślubnej plus size pięknie eksponuje biust współgrając z subtelnie odkrytymi plecami i zapewniając pełen komfort dzięki możliwości założenia stanika. Wycięcie w kształcie litery V wysmukla sylwetkę, a delikatne marszczenie w talii będzie idealnym rozwiązaniem dla kobiet z wąskimi biodrami, gdyż sprytnie je nadbuduje. Kreacja dzięki miękkiej koronce wspaniale prezentuje się w tańcu i gwarantuje wygodę oraz pełen komfort podczas poruszania się. Wisienką na torcie są delikatne aplikacje w postaci białych kwiatów, które wdzięcznie zdobią ramiona oraz okolice talii i bioder sukni. Te niesamowicie dziewczęce akcenty podkreślają subtelny urok i charakter kreacji. Suknia ślubna plus size z delikatnego tiulu to idealny fason na różne uroczystości. Model świetnie sprawdzi się zarówno podczas eleganckich uroczystości, jak i mniejszych imprez czy codziennych stylizacji.
Skromna suknia ślubna na subtelnie zdobionych ramiączkach to propozycja dla minimalistycznych Panien Młodych. Choć nie ma tu zbyt wielu zdobień czy warstw pamiętaj, że szyjąc ten model dla Ciebie na miarę możemy to zmienić! Na plecach możemy dodać frędzle, na nogach rozcięcie, a na spódnicy dodatkowe warstwy tiulu. Możemy na Twoje życzenie zmodyfikować kształt dekoltu, szerokość ramiączek czy dodać rękawy. Piaskowy odcień podszewki można zastąpić białym lub cielistym.
Suknia ślubna plus size z delikatnego tiulu z dziewczęcą gracją podkreśli urodę i nada romantycznego charakteru każdej Pannie Młodej. Ta delikatna, zwiewna kreacja uświetni niejedną uroczystość i wspaniale podkreśli atuty figury. Trójwymiarowe akcenty w postaci białych, koronkowych kwiatów są niczym wisienka na torcie w tym delikatnym i zmysłowym projekcie.
Śpiesz się, zostały ostatnie metry koronki!
-
Miękkie i elastyczne koronki
Uszyta ze sprawdzonych i przetestowanych przez nas materiałów. Używane przez nas koronki są mięciutkie, a dzięki swej lekkości cudownie układają się na sylwetce i pięknie wirują w tańcu. Ich elastyczność sprawia, że pracują z Twoim ciałem. Zapewniają komfort rosnącemu ciążowemu brzuszkowi. Praktycznie wszystkie nasze koronki są łatwe do prania w domowej pralce i niegniotące, dzięki czemu swoją suknię spokojnie możesz spakować do walizki i zabrać na romantyczną sesję poślubną.
-
Możliwe dowolne zmiany!
Ta suknia to model wyjściowy - możemy w niej zmienić praktycznie wszystko! Pogłębić lub spłycić dekolt, zmienić jego wykończenie, kształt, dodać lub odjąć falbankę czy frędzle. Rękawy mogą być dłuższe lub krótsze, mieć inny kształt niż te na zdjęciu. Może też nie być ich wcale. Tiul w spódnicy można dodać (lub odjąć) na wierzchu, albo pod spodem. Podszewka może być długa lub krótka w odcieniach bieli i beżu. Rozcięcie na nogę i tren można dodać lub usunąć praktycznie w każdym modelu.
-
Suknia powstanie w 1 dzień!
Twoją wymarzoną suknię uszyjemy w jeden dzień – rano mierzymy i dobieramy fason, kolor i wykończenia, po południu masz krótką przymiarkę techniczną (łączymy na Tobie elementy), a na koniec skracamy suknię i odbierasz gotową kreację tego samego dnia! Dla nas każda sylwetka jest „łatwa” – czy jesteś wysoka, czy niska, drobna czy masz pełne kształty, masz obfity biust czy ledwie widoczny, asymetrię ciała czy niepełnosprawności – uszyjemy suknię na Twoją figurę i na Twoją miarę!
Chcesz umówić się na konsultacje przed szyciem?
- Mierząc suknie po raz pierwszy na Twoje decyzje wpływają emocje i to jest super! Oglądając potem miesiącami zdjęcia z przymiarek, w oczekiwaniu na dzień szycia, zdążysz się znudzić wybraną pierwotnie suknią. I co wtedy? W dniu szycia na siłę zaczniesz szukać innego rozwiązania, tylko dlatego, że to pierwsze, najlepsze, to przy którym serce biło Ci mocniej opatrzyło Ci się…
- Umawiając się na szycie masz dostępnych do zmierzenia w dniu szycia rano ponad 200 modeli w różnych rozmiarach – od XS do 5XL, więc nie musisz sobie wyobrażać jak będziesz wyglądać w sukni!
- Każdy z modeli możesz dowolnie modyfikować. Masz nieskończoną ilość możliwości więc praktycznie nie ma szans, że nie stworzysz u nas swojej idealnej sukni ślubnej!
Uszyj na miarę online!
Najlepszą opcją z możliwych, by nabyć naszą suknię, jest przyjazd do naszej warszawskiej pracowni na kilka godzin. Tu masz do zmierzenia ponad 200 modeli w różnych rozmiarach, możliwość wprowadzenia dowolnych zmian i gwarancję, że suknia zostanie uszyta idealnie na Twoją miarę w około 8h.
Jeśli jednak z jakichś powodów nie masz możliwości przyjazdu do Warszawy, nic straconego! Możesz do nas napisać, przesłać dokładne wymiary i zdjęcia, my pomożemy Ci dobrać suknię, uszyjemy ją dla Ciebie na miarę i wyślemy kurierem :)
Opinie klientek
Najwyższa jakość. Wybrana suknia jest taka jaką sobie wymarzyłam. Obsługa absolutnie fantastyczna. U Marty Trojanowskiej czujesz się jak Królowa. Wszystko profesjonalnie w przyjaznej atmosferze. Każda twoja zachcianka spełniana jest według Twoich upodobań. Konkretne i szczere doradztwo i wskazówki pomagają podjąć trudne decyzje. Nie ma porównania do klasycznych salonów. W jeden dzień masz to co sprawi, że ten najważniejszy dzień będzie idealny w kontekście sukni, dziękuję bardzo i Gorąco polecam. Studio prawdziwej Artystki.
NatalkaJeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem sukni idealnej to salon Marty jest odpowiednim miejscem. Przede wszystkim dziewczyny mają wspaniałe podejście do klienta. Atmosfera podczas przymiarki jest cudowna (dużo śmiechu, zero uczucia skrępowania). Suknie są przepiękne, a wybór ogromny. Ja sama tylko towarzyszyłam przyszłej pannie młodej, myślałam, że u Marty nie znalazłabym nic dla siebie bo klimaty boho nie do końca są w moim stylu, ale po pierwszych przymiarkach mojej siostry byłam pewna, że też wrócę do salonu po swoją wymarzoną suknie. Jeżeli ktoś tak jak ja woli suknie w innym stylu to u dziewczyn jest tak wiele inspiracji i możliwości zmian, że na pewno znajdzie coś dla siebie. Dodam jeszcze tylko, że sukienka siostry tak mi się spodobała, że po powrocie do domu musiałam ją przymierzyć 😉
MartaPolecam wszystkim dziewczynom, które marzą o niepowtarzalnej sukni swoich marzeń! Jestem przeszczęśliwa, cały czas pod wpływem emocji ? Marta cudowna dziewczyna, w razie wątpliwości doradzi! Super atmosfera w pracowni, wszystkie dziewczyny bardzo sympatyczne 🙂 Ja i moja suknia to miłość od pierwszego wejrzenia ❤ Marta dziękuję za wszystko! Dzięki Tobie czuję się pewnie i pięknie ?
AgaLubiłam podglądać stronę już wcześniej, zanim byłam zaręczona. Pełno inspiracji. Kiedy zaczęły się przygotowania do ślubu, moja pierwsza myśl- chcę tylko do Suknie Boho. Miałam przyjemność być wczoraj na przymiarkach, organizowanych po raz pierwszy. Jestem zachwycona- wyborem, sposobem wykonania(sama troszeńkę szyję),stylem, koronkami, tym ,że nie trzeba wybierać sukienki rok wcześniej, a po drodze żałować, bo coś innego się nam spodobało, wnętrzem pracowni, no i samą Martą – tak uśmiechnięta i widać, że odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Każdemu uczciwie polecam!
ElizaObserwowałam profil Marty na Instagramie zanim jeszcze przyszło mi wybierać suknię do własnego ślubu. Już wtedy wiedziałam, że jeśli będę wychodziła za mąż, na pewno zgłoszę się do Niej. Byłam w kilku salonach sukien ślubnych, ale nic nie przypadło mi do gustu, a miesiące oczekiwania i przymiarek nie były dla mnie. U Marty suknia powstaje w jeden dzień ? Byłam gotowa wyjść z własną suknią w ten sam dzień, w który przyjechałam do Warszawy, ale nie byłam przygotowana na takie morze pozytywnej energii. Tak właśnie tam jest, pozytywnie, wesoło, śmiechowo i przy tym bardzo profesjonalnie. Było bardzo dużo emocji, z którymi musiałam sobie poradzić, w końcu to „ta jedyna” suknia. Zaufałam profesjonalizmowi Marty i Agaty i wyszłam z wymarzoną suknią, która została uszyta od zera dokładnie tak jak chciałam. Co ciekawe miałam swój wypatrzony model ze strony Marty, ale okazało się, że rękawki to nie jest rozwiązanie dla mnie, za to wybrałyśmy górę bez rękawów z pięknym dekoltem. Tam się cuda dzieją na Studenckiej ? dziękuję Marto, dzięki Agatko, jesteście super babki ❤️❤️!
MonikaJeśli marzy Ci się koronkowa sukienka o oryginalnym kroju, która będzie idealnie dopasowana, ultra wygodna, przecudna w dotyku i na dodatek chcesz poświęcić na to jeden-dwa dni, to według mnie nie ma lepszego miejsca w Warszawie niż Suknie Boho od Marty. Polecam z całego serca. Nie dość, że sukienka wyszła perfekcyjnie, to na dodatek ta wspaniała atmosfera. Nie spodziewałam się, że szycie sukienki ślubnej może być tak ekspresowe i tak profesjonalne i przyjacielskie zarazem. Ciężko to opisać. Trzeba się po prostu wybrać do Marty samemu i przeżyć to na własnej skórze. Warto!
Natalia