Suknia ślubna Odessa 8 plus size

Pierwotna cena wynosiła: 5700 zł.Aktualna cena wynosi: 5415 zł.

Umów się już teraz na szycie sukni ślubnej w lutym 2026 taniej o 5%!

UWAGA!
Ilość miejsc na szycie w promocyjnej cenie ograniczona!

Dostępna TYLKO w opcji szycia na miarę w pracowni
Wiosenna Promocja!
Uszyj w marcu z rabatem 500zł
Liczba wolnych miejsc ograniczona!

W dniu szycia, podczas przymiarek, w naszej warszawskiej pracowni do twojej dyspozycji jest około 250 gotowych sukienek w różnych rozmiarach.

U nas nie musisz sobie wyobrażać, jak będziesz wyglądała w danej sukience.

Wybór kolorów, fasonów i rozmiarów jest tak wielki, że każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie.

Pamiętaj, że ponadto w każdym modelu możesz zmieniać dowolnie wszystko – więc możliwości jest nieskończenie wiele.

Suknię w pracowni możesz uszyć nawet kilka dni przed uroczystością. Pamiętaj jednak, żeby zarezerwować termin z odpowiednim wyprzedzeniem.

  • Nie masz czasu ani chęci na przymiarki co kilka miesięcy?
  • Zmieniasz wagę?
  • Jesteś w ciąży?
  • Nie znajdujesz sukni idealnej i chcesz ją stworzyć?
W warszawskiej pracowni szyjemy suknie na miarę na Twoim ciele w około 8 godzin! Jeśli chcesz, możesz szyć nawet tuż przed ślubem! W skrócie, szycie sukni wygląda tak:
  • W umówionym dniu rano mierzymy wzory,
  • omawiamy Twoją suknię i zbieramy miarę.
  • W połowie dnia upinamy na Tobie wykrojone części sukni.
  • Późnym popołudniem mierzymy, podcinamy i wykańczamy.
Twoja spersonalizowana, szyta na miarę suknia ślubna jest gotowa! Jak to możliwe? Jesteśmy producentem, a nie pośrednikiem – cały proces przymiarek i szycia odbywa się na miejscu i w Twojej obecności, co bardzo przyśpiesza proces szycia. Nie musisz czekać, aż producent zbierze wszystkie zamówienia z salonów, uszyje je niedopasowane, odeśle do salonów na przymiarki i poprawki. U nas skrojone elementy sukni są upinane na Twoim ciele, co sprawia, że suknia jest idealnie dopasowana. Co niezwykle ważne masz wpływ na każdy element Twojej kreacji! Żadnych niespodzianek przy odbiorze ;)

Podoba Ci się nasza suknia, ale jakiś element byś zmieniła? Nie ma problemu. Szyjąc Twoją suknię w oparciu o jakiś wzór możemy zmienić WSZYSTKO.

W cenie zmienimy:

  • kolor podszewki i tiulu,
  • tkaninę,
  • koronkę,
  • rękawy,
  • tasiemki,
  • rozcięcia,
  • kształt dekoltu.

Możesz też dodać (za niewielką dopłatą):

  • warstwy, np. tiul,
  • falbanki,
  • tren,
  • dodatkowe zdobienia.

Możesz także wymieszać dowolne elementy z naszych około 250 modeli lub razem z nami wymyślić swój własny, indywidualny projekt! Zobacz jak zmiany wpływają na wygląd sukienki:

Gładka tkanina zamiast koronki

2 wersje sukni ślubnej. jedna z koronkową spódnic, 2 z gładką spódnicą

Zmiana rękawa

Inny kolor podszewki

Inny kształt spódnicy

Inny dekolt

W 8 godzin uszyjemy na Tobie suknię ślubną. 😍

Lubisz klasyczne sukienki z głębokim dekoltem? Gładka suknia ślubna z mięsistej tkaniny z dekoltem w serce spełni Twoje oczekiwania. Góra tej kreacji jest idealnie dopasowana do ciała, dzięki czemu pięknie podkreśla biust. Idealnie cielista siateczka wszyta w dziubek dekoltu pozwala nam wyciąć go maksymalnie głęboko, nadając mu jednocześnie piękny kształt serduszka. Długie rękawki z bufką dodają całości elegancji i sprawdza się podczas chłodniejszej pogody. Spódnica z koła będzie wirować z Tobą w tańcu. Ten model został uszyty z mięsistej krepy – Ty wybierasz czy odcień bieli ma być ciepły czy chłodny. Jeśli chcesz wydłużyć z tyłu tren, dodać rozcięcie na nogę, zabudować plecy lub zmienić rękawki, to możesz to zrobić szyjąc te suknię w naszej pracowni.
Klasyczna biała suknia  ślubna z długim rękawem to idealne rozwiązanie na ślub kościelny. Ta suknia mimo swojej prostoty nie jest nudna! Dekolt z przodu ma nietypowy kształt serca, a ten na plecach pozwala założyć klasyczny biustonosz (jeśli chcesz można wyciąć plecy głębiej!). Spódnica jest skrojona z pełnego koła i jeśli zechcesz może mieć kieszenie lub tren. Rękawy są proste, dopasowane do rąk, ale nie tak ciasne, by krępować ruchy! Na ramionach znajdują się delikatne bufki, które sprawiają, że wizualnie ręce wydają się smuklejsze a talia jeszcze bardziej wcięta. Jeśli podoba Ci się taka prosta suknia ślubna, ale wolałabyś ją w wersji bez lub z innymi rękawami to nie ma sprawy – podczas szycia tej sukni dla Ciebie na miarę możemy wprowadzić taką czy inną zmianę. Możesz sobie zażyczyć obcisłą spódnicę zamiast luźnej, rozcięcie na nogę, inny kształt dekoltu z przodu lub z tyłu lub nawet inny kolor podszewki!

  • Możliwe dowolne zmiany!

    Możliwe dowolne zmiany!

    Ta suknia to model wyjściowy - możemy w niej zmienić praktycznie wszystko! Pogłębić lub spłycić dekolt, zmienić jego wykończenie, kształt, dodać lub odjąć falbankę czy frędzle. Rękawy mogą być dłuższe lub krótsze, mieć inny kształt niż te na zdjęciu. Może też nie być ich wcale. Tiul w spódnicy można dodać (lub odjąć) na wierzchu, albo pod spodem. Podszewka może być długa lub krótka w odcieniach bieli i beżu. Rozcięcie na nogę i tren można dodać lub usunąć praktycznie w każdym modelu.

  • Suknia powstanie w 1 dzień!

    Suknia powstanie w 1 dzień!

    Twoją wymarzoną suknię uszyjemy w jeden dzień – rano mierzymy i dobieramy fason, kolor i wykończenia, po południu masz krótką przymiarkę techniczną (łączymy na Tobie elementy), a na koniec skracamy suknię i odbierasz gotową kreację tego samego dnia! Dla nas każda sylwetka jest „łatwa” – czy jesteś wysoka, czy niska, drobna czy masz pełne kształty, masz obfity biust czy ledwie widoczny, asymetrię ciała czy niepełnosprawności – uszyjemy suknię na Twoją figurę i na Twoją miarę!

  • Wyjątkowa lekkość i elegancja

    Wyjątkowa lekkość i elegancja

    Twoja suknia zostanie uszyta z niesamowicie miękkiego, lekkiego i lejącego szyfonu, który będzie się poruszał nawet przy lekkim ruchu powietrza. Jeśli marzysz o klasycznej sukni ślubnej, ale przeraża Cię jej ciężar lub niewygodny gorset to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Ta suknia jest tak lekka, że możesz zapomnieć ją założyć! A podszewka tak elastyczna, że nie będziesz chciała jej zdjąć! Diabeł tkwi w szczegółach - zobacz subtelne wykończenia.

Nasze Panny Młode

Chcesz umówić się na konsultacje przed szyciem?

  • Mierząc suknie po raz pierwszy na Twoje decyzje wpływają emocje i to jest super! Oglądając potem miesiącami zdjęcia z przymiarek, w oczekiwaniu na dzień szycia, zdążysz się znudzić wybraną pierwotnie suknią. I co wtedy? W dniu szycia na siłę zaczniesz szukać innego rozwiązania, tylko dlatego, że to pierwsze, najlepsze, to przy którym serce biło Ci mocniej opatrzyło Ci się…
  • Umawiając się na szycie masz dostępnych do zmierzenia w dniu szycia rano ponad 200 modeli w różnych rozmiarach – od XS do 5XL, więc nie musisz sobie wyobrażać jak będziesz wyglądać w sukni!
  • Każdy z modeli możesz dowolnie modyfikować. Masz nieskończoną ilość możliwości więc praktycznie nie ma szans, że nie stworzysz u nas swojej idealnej sukni ślubnej!
Chcesz się umówić na konsultacje? Masz pytania? Czekamy na Twoją wiadomość.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  • TYLKO TERAZ! Umów się na konsultacjew tym miesiącu w cenie 50 zł (zamiast 150zł)! W przypadku szycia sukni w naszej pracowni, koszt konsultacji odliczamy od ceny sukni.

  • Podanie daty ślubu pomoże nam znaleźć najlepszy, dogodny dla Ciebie termin konsultacji.

Uszyj na miarę online!

Najlepszą opcją z możliwych, by nabyć naszą suknię, jest przyjazd do naszej warszawskiej pracowni na kilka godzin. Tu masz do zmierzenia ponad 200 modeli w różnych rozmiarach, możliwość wprowadzenia dowolnych zmian i gwarancję, że suknia zostanie uszyta idealnie na Twoją miarę w około 8h.

Jeśli jednak z jakichś powodów nie masz możliwości przyjazdu do Warszawy, nic straconego! Możesz do nas napisać, przesłać dokładne wymiary i zdjęcia, my pomożemy Ci dobrać suknię, uszyjemy ją dla Ciebie na miarę i wyślemy kurierem :)

Opinie klientek

Jestem zachwycona współpracą z Martą? Jest sumienna, obowiązkowa, serdeczna, ciepła, cierpliwa, ogarnia doskonale stylistykę boho oraz całą ślubną „otoczkę”. Sukienkę uszyła mi cudną za cenę na jaką umawiałyśmy się od początku ? doradziła jakie buty, kolczyki… Skontaktowała z pomocnymi osobami. Mnóstwo osób po ślubie pytało kto uszył mi ten CUD. Koleżanki polecają koleżankom i wieść się niesie?. Martę mogę polecić w 100% i z czystym sumieniem❤️Jej praca nie skończyła się na uszyciu super-sukni. Mam nadzieję że nasza znajomość przetrwa i zawsze będę mogła liczyć na Jej doradztwo!

Joasia

W sumie brakuje słów, żeby opisać jak bardzo polecam współpracę z Martą, która jest mega sympatyczną i konkretną babką! Bardzo podobała mi się, że suknię dostałam tego samego dnia którego była szyta, dzięki czemu miałam ogromny komfort tego, że nic się “nie wykrzaczy” i że faktycznie będzie taka jaką chcę. Samo przeżycie takiego szalenie ciekawego trybu szycia sukni jest nie do opisania. Marta ma ogromny dar dobierania sukni do sylwetki, osobowości i charakteru. Mimo, że szłam do niej z zupełnie inną wizją a wyszłam z czymś innym to nie zamieniłabym sukienki na żadną inną (no może poza nową kolekcją… ;)) Polecam Suknie Boho z całego serca dla każdego, bo wiem, że nie ważne czy to księżniczka, czy boho boho, czy coś pośredniego, to naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie! 🙂

Daria

Jeśli szukacie sukienki, która będzie wyjątkowa, idealnie do was dopasowana, w której będziecie wyglądać cudownie, ale jednocześnie będziecie mogły się poruszać i oddychać, a w tradycyjnych salonach napotykacie na mur nieporozumienia, to pracownia Marty jest strzałem w dziesiątkę. To naprawdę magiczne miejsce. Cały proces szycia dzieje się w ciągu jednego dnia! Możecie być pewne, że wieczorem wyjdziecie z pracowni z doskonałą sukienką. Marta jest niesamowicie ciepłą i serdeczną osobą. W swojej pracowni tworzy tak przyjazną i luźną atmosferę, że cały proces dobierania sukienki jest czystą przyjemnością. Myślę, ze można długo opisywać jak fantastyczne jest to miejsce i jak niesamowita jest Marta. Ja wróciłam do domu z sukienką, w której jestem absolutnie zakochana! Naprawdę z całego serca polecam Martę Trojanowską i cudowności, które tworzy! ❤️

Hanna

Najpiękniejsze suknie, jakie można sobie wyśnić i wymarzyć! Nie miałam ochoty na chodzenie po typowych salonach sukien, bo marzyłam o czymś lekkim, zwiewnym, nietuzinkowym. Miałam swoją wymarzoną suknię w głowie i nie miałam ochoty na poszukiwania…dopóki nie trafiłam do Marty! Zrobiła mi taką suknię, jaką sobie wymarzyłam i jaką miałam od dawna w głowie! A do tego bardzo mi pomogła – nie mieszkam w Polsce, więc przylatuję do kraju na kilka dni od święta do święta. Ciężko wtedy cokolwiek załatwić, a Marta stanęła na głowie i mogłam odwiedzić jej pracownię…w Nowy Rok, tuż po Sylwestrze! W godzinę miałam projekt sukienki, materiał, marzenia spełnione! I najpiękniejszą suknię, jaką kiedykolwiek mogłabym sobie wymarzyć! Teraz pozostaje czekać, aż będę mogła ją ubrać, z dumą, uśmiechem od ucha do ucha. Dziękuję Ci Marta z całego serca! Spełniasz marzenia, Czarodziejko! 🙂

Karola

Dobra energia, która płynie od Marty i panuje w jej pracowni powoduje, że dzień spędzony na szyciu sukienki będzie jednym z milej wspominanych z przygotowań ślubnych. Wszystko odbyło się zgodnie z rozpiską na stronie internetowej. Sukienka powstała w ciągu 8 godzin i jest naprawdę piękna. Zwiewna, niebanalna i bez zadęcia. Marta doradza rozwiązania, biorąc też pod uwagę potrzeby klientki. Polecam serdecznie!

Aga

Marta wraz z ekipą są absolutnie naj-lep-sze! Suknia jest piękna, idealnie dopasowana, o tym że będzie tak fantastyczna nawet nie śniłam. Dziewczyny idealnie doradzają, są mega profesjonalne, a przy tym w pracowni panuje świetna atmosfera i szycie sukni zamiast być czymś stresującym – to świetna zabawa. Także polecam, jak suknia ślubna to tylko u Marty!

Zuzanna
Koszyk 0