marta trojanowska
KOCHAM SWOJĄ PRACĘ

O mnie

Dlaczego suknie ślubne?

Nazywam się Marta Trojanowska. Od lat zajmuję się projektowaniem i szyciem odzieży i dodatków. Od jakiegoś czasu jestem absolutnie zakochana w stylu boho, który mnie inspiruje. Pewnego dnia zgłosiła się do mnie moja przyjaciółka prosząc o ratunek. Kilka dni przed ślubem została bez sukienki, bo zamarzyła jej się koronkowa w stylu boho, a w internecie są tylko zdjęcia inspiracji nie do kupienia albo zagraniczne marki. I tak oto w dwa popołudnia, z kawałków ubrań, obrusów i babcinych koronek powstała moja pierwsza suknia ślubna w stylu boho. Okazało się, że da się stworzyć coś pięknego, wyjątkowego, idealnie dopasowanego do sylwetki w bardzo krótkim czasie. I tak to się zaczęło ?

Suknia ślubna idealna

Od lat wysłuchuję lamentów, moich wychodzących za mąż koleżanek, na temat tego jak trudno jest znaleźć idealną suknię ślubną. W większości przypadków okazuje się, że nic, co można znaleźć w typowych salonach sukien ślubnych, nie przypada Ci do gustu. Jak się spodoba to źle leży. Jak się spodoba i dobrze leży trzeba czekać pół roku na swój rozmiar, poprawki i zmiany. Musisz wielokrotnie odwiedzać salon sukien ślubnych w celu wykonania przymiarek, a nie zawsze jest na to tyle czasu, albo chcemy tyle go poświęcić.

Salon sukien ślubnych

Chciałam stworzyć coś wyjątkowego, coś czego nie znalazłam na rynku ślubnym. To suknie ślubne szyte na zamówienie, na ciele klientki i razem z nią. I to tylko w jeden dzień! To idealna opcja dla przyszłych Panien Młodych nie tylko z Warszawy, ale także przyjezdnych. Mają pewność, że wystarczy jednodniowa wizyta u mnie w pracowni, aby cieszyć się wymarzoną suknią ślubną, a resztę sił poświęcić na inne sprawy związane ze ślubem! Tak powstała marka suknie boho, pod którą zaczęłam szyć w swojej pracowni, a teraz reprezentuje także salon sukien ślubnych mieszczący się w Warszawie.

Kolekcja sukien ślubnych

Teraz chciałam jeszcze bardziej ułatwić podjęcie decyzji związanej z wyborem sukni ślubnej. Powstała kolekcja sukien ślubnych, więc masz możliwość lepszego zobrazowania sobie jak będziesz wyglądała w Twojej sukni. Ale nie jest to zwykła kolekcja. To zestaw modeli gór i dołów, który możesz dowolnie ze sobą zestawiać, co daje nieskończoną ilość kombinacji! Możesz stworzyć delikatną suknię ze zwiewnych materiałów, ale wymieniając i zamieniając kolejność warstw i dodatków sukni możesz stworzyć klasyczną suknię, czy nawet princeskę. Indywidualne szycie sukni ślubnej wiąże się z tym, że jest ona tworzona w trakcie szycia. Natomiast przy kolekcji, od razu wiesz jak ona będzie wyglądała. A najważniejsze jest to, że tak jak w przypadku sukni ślubnych indywidualnych ten proces wciąż trwa jeden dzień!

Zapraszam do mojego salonu sukien ślubnych

Chciałabym się z Wami podzielić moją pasją. Pasją tworzenia, rzeźbienia, udoskonalania sylwetki za pomocą kawałków materiałów, pasją uszczęśliwiania ludzi. Nie tylko szyjąc Wam wymarzoną sukienkę, ale i rozmową, wparciem duchowym i zarażającym uśmiechem. Ta strona to ja, moje prace i kilka cudownych klientek, które podzieliły się ze mną wrażeniami z naszego wspólnego szycia i ze swojego ślubu. Znajdziecie tu również inspiracje, które napędzają mnie do działania. Zapraszam do mojej krainy ?