Suknia ślubna Barcelona 30
5700 zł
Ponad 250 wzorów XS - 5XL do mierzenia.
W dniu szycia, podczas przymiarek, w naszej warszawskiej pracowni do twojej dyspozycji jest około 250 gotowych sukienek w różnych rozmiarach.
U nas nie musisz sobie wyobrażać, jak będziesz wyglądała w danej sukience.
Wybór kolorów, fasonów i rozmiarów jest tak wielki, że każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie.
Pamiętaj, że ponadto w każdym modelu możesz zmieniać dowolnie wszystko – więc możliwości jest nieskończenie wiele.
Suknię w pracowni możesz uszyć nawet kilka dni przed uroczystością. Pamiętaj jednak, żeby zarezerwować termin z odpowiednim wyprzedzeniem.
W 1 dzień uszyjemy na Tobie suknię ślubną.
- Nie masz czasu ani chęci na przymiarki co kilka miesięcy?
- Zmieniasz wagę?
- Jesteś w ciąży?
- Nie znajdujesz sukni idealnej i chcesz ją stworzyć?
- W umówionym dniu rano mierzymy wzory,
- omawiamy Twoją suknię i zbieramy miarę.
- W połowie dnia upinamy na Tobie wykrojone części sukni.
- Późnym popołudniem mierzymy, podcinamy i wykańczamy.
Możesz zmieniać dowolne elementy!
- kolor podszewki i tiulu,
- tkaninę,
- koronkę,
- rękawy,
- tasiemki,
- rozcięcia,
- kształt dekoltu.
- warstwy, np. tiul,
- falbanki,
- tren,
- dodatkowe zdobienia.
Suknia ślubna z szyfonową spódnicą i zdobioną górą
Klasyczna suknia ślubna z szyfonu odcieniu ivory. Niesamowicie zmysłowa, kobieca, lekka i zwiewna. Na nodze znajduje się efektowny rozporek w obu warstwach materiału – szyfonie i miękkiej, elastycznej podszewce. Obie warstwy zostały wykończone cienką, bawełnianą tasiemką w kolorze beżowym, która nawiązuje do góry sukni. Motyw tasiemki jest również powtórzony na lejących rękawach z pęknięciami. Suknia ślubna z długim rękawem to marzenie wielu Panien Młodych. Te luźne, bufiaste rękawy zapewnią Ci swobodę ruchu, będą przewiewne i co równie ważne – bardzo fotogeniczne! Jeśli nie przepadasz za swoimi rękoma lub uważasz, że masz zbyt szerokie ramiona to rękaw tego typu pomoże Ci subtelnie zamaskować to czego nie lubisz, jednocześnie optycznie nie powiększając tych partii (w przeciwieństwie do obcisłego rękawa z gęstej koronki). Góra sukni to barwne i niezwykle ciekawe zestawienie różnych faktur, wzorów oraz kolorów. Okolice biustu zostały pokryte beżowymi kropeczkami na kremowym tle. Po bokach zostały naszyte beżowe paseczki ułożone diagonalnie – ten zabieg niesamowicie podkreśla talię! Dekolt ma kształt subtelnego serduszka, dzięki czemu jest kobiecy a nie wulgarny i bardzo ładnie podkreśla linię biustu. Ta minimalistyczna suknia ślubna jest stworzona dla fanek klasyki i prostoty, ale jednocześnie dla tych kochających oryginalny design! Każdy detal jest przemyślany tak, by pięknie modelował sylwetkę i pięknie wyglądał w ruchu, tańcu.
Prosta, biała suknia ślubna z pazurem! Jeśli zawsze marzyłaś o sukni z lejącego szyfonu, ale nie chcesz wyglądać jakbyś szła do komunii to ta propozycja powinna Ci się spodobać! Jeśli jednak chciałabyś zmienić w niej cokolwiek to pamiętaj, że szyjąc ten model dla Ciebie na miarę możemy zmienić wszystko! Zaczynając od kształtu i głębokości dekoltu, przez formę i długość rękawów, aż po objętość i długość spódnicy. Możemy także usunąć rozcięcie na nogę lub zrobić dwa, dodać frędzle wszędzie gdzie zapragniesz, zmienić kolor podszewki na piaskowy lub cielisty, usunąć beżowe wstawki z koronki lub dodać ich więcej.
Wiele Panien Młodych marzy o klasycznej, białej sukni ślubnej. A gdyby tak postawić na ciepłą biel i dodać jej jeszcze kilka ciekawych detali? Dość głęboki rozporek wyeksponuje nogi. Rozcięcia w bufiastych rękawkach dodadzą jej lekkości i zwiewności. Subtelny dekolt w serduszko wyeksponuje biust, a trójkątne wstawki z geometrycznej koronki w paski dodatkowo podkreślą talię. Teraz brzmi nieco ciekawiej, prawda?
-
Możliwe dowolne zmiany!
Ta suknia to model wyjściowy - możemy w niej zmienić praktycznie wszystko! Pogłębić lub spłycić dekolt, zmienić jego wykończenie, kształt, dodać lub odjąć falbankę czy frędzle. Rękawy mogą być dłuższe lub krótsze, mieć inny kształt niż te na zdjęciu. Może też nie być ich wcale. Tiul w spódnicy można dodać (lub odjąć) na wierzchu, albo pod spodem. Podszewka może być długa lub krótka w odcieniach bieli i beżu. Rozcięcie na nogę i tren można dodać lub usunąć praktycznie w każdym modelu.
-
Suknia powstanie w 1 dzień!
Twoją wymarzoną suknię uszyjemy w jeden dzień – rano mierzymy i dobieramy fason, kolor i wykończenia, po południu masz krótką przymiarkę techniczną (łączymy na Tobie elementy), a na koniec skracamy suknię i odbierasz gotową kreację tego samego dnia! Dla nas każda sylwetka jest „łatwa” – czy jesteś wysoka, czy niska, drobna czy masz pełne kształty, masz obfity biust czy ledwie widoczny, asymetrię ciała czy niepełnosprawności – uszyjemy suknię na Twoją figurę i na Twoją miarę!
Chcesz umówić się na konsultacje przed szyciem?
- Mierząc suknie po raz pierwszy na Twoje decyzje wpływają emocje i to jest super! Oglądając potem miesiącami zdjęcia z przymiarek, w oczekiwaniu na dzień szycia, zdążysz się znudzić wybraną pierwotnie suknią. I co wtedy? W dniu szycia na siłę zaczniesz szukać innego rozwiązania, tylko dlatego, że to pierwsze, najlepsze, to przy którym serce biło Ci mocniej opatrzyło Ci się…
- Umawiając się na szycie masz dostępnych do zmierzenia w dniu szycia rano ponad 200 modeli w różnych rozmiarach – od XS do 5XL, więc nie musisz sobie wyobrażać jak będziesz wyglądać w sukni!
- Każdy z modeli możesz dowolnie modyfikować. Masz nieskończoną ilość możliwości więc praktycznie nie ma szans, że nie stworzysz u nas swojej idealnej sukni ślubnej!
Uszyj na miarę online!
Najlepszą opcją z możliwych, by nabyć naszą suknię, jest przyjazd do naszej warszawskiej pracowni na kilka godzin. Tu masz do zmierzenia ponad 200 modeli w różnych rozmiarach, możliwość wprowadzenia dowolnych zmian i gwarancję, że suknia zostanie uszyta idealnie na Twoją miarę w około 8h.
Jeśli jednak z jakichś powodów nie masz możliwości przyjazdu do Warszawy, nic straconego! Możesz do nas napisać, przesłać dokładne wymiary i zdjęcia, my pomożemy Ci dobrać suknię, uszyjemy ją dla Ciebie na miarę i wyślemy kurierem :)
Opinie klientek
Serdecznie polecam tę pracownię. Jak mówię, że sukienka była uszyta w jeden dzień, wszyscy są w szoku i nie dowierzają. Widać, że Marta ma doświadczenie w projektowaniu sukienek i się na tym zna. Sama sukienka jest piękna i wygodna, czyli bardzo dobre połączenie 🙂 Polecam, jak komuś zależy na czasie i jakości!
AniaCudowne miejsce!!!! Polecam i jeszcze raz polecam❤ suknie są boskie, jeśli któraś z Was planuje wesele w stylu boho to gwarantuje że znajdzie coś dla siebie:) ja zabrałam że sobą starsza i mimo że jeszcze nie ma zaplanowanego ślubu to już wie jaka suknie będzie chciała założyć ❤ Marta dziękuję to był mój strzał w 10!
AsiaProfil Marty na Instagramie śledziłam już jakiś czas. Podobały mi się jej sukienki i sposób w jaki prowadzi profil. Zawsze jednak myślałam, ze styl boho nigdy nie będzie do mnie pasował, wydawał się taki zbyt delikatny, taki bez och i ach! A tu masz! Wizyta w pracowni Marty była jak olśnienie! Ale od początku… Jestem z Bielska, z południa Polski i do Marty jakby nie miałam po drodze (poza tym, nie byłam przekonana, jak już wspomniałam). Salony w okolicy nie spełniały w ogóle moich oczekiwań co do sukni marzeń i postanowiłam pojechać do Warszawy. Umówiłam się w jednym z salonów (też świetnej projektantki, przynajmniej tak mi się wydawało) i myślałam, że to będzie jedyne miejsce, które odwiedzę. Zobaczyłam, że Marta organizuje dni otwarte w ten sam weekend – pomyślałam, wow, idealnie się składa! Samo miejsce pracowni, oryginalne wnętrze, wszystko do siebie pasuje, nie ma żadnej nadętej atmosfery jak w innych salonach. Wydaje mi się, że miejsce bardzo oddaje to jaka jest Marta, ciepła, bezpośrednia, z głową pełną pomysłów. Od razu czujesz się tam swobodnie, nie wstydzisz się mankamentów. Marta, co najważniejsze, podchodzi do Ciebie jak kobieta do kobiety, nie jak do kolejnej klientki. Powie szczerze co powinnaś ukryć, a co wręcz przeciwnie. Po pełnej emocji wizycie w pracowni, pojechałam do umówionego salonu. I co? Od wejścia do salonu minęło 10 min aż ktoś się w ogóle zorientował (a panie chodziły wokół), brak zainteresowania, doradzanie tylko żeby sprzedać suknię. Nic z magii, cieszenia się z momentu, a przecież przymierzam suknie ślubne! A no i tak, nie można robić zdjęć! Nauczona doświadczeniem z innych salonów myślałam, że tak musi być, ale na ich nieszczęście, trafiłam do Suknie Boho!! Tam robiłyśmy zdjęcia, filmiki, by potem na spokojnie przemyśleć i porównać fasony. Co najważniejsze, znalazłam tę jedyną! I to własnie boho! Najbardziej oryginalna i wygodna spośród wszystkich jakie mierzyłam. Nie wszystkie projekty Marty są takie delikatne i romantyczne jak myślałam, niektóre maja pazur!! :))) Termin już zaklepany, wpadłam po uszy!!
NataliaOcena to 6 ale niestety nie ma tyle gwiazdek . Jeśli ktoś się zastanawia nad szyciem swojej wymarzonej sukni ślubnej to tylko u MARTA TROJANOWSKA !!! Marta jest profesjonalistką w każdym calu . Świetnie zna się na swojej pracy i dopasuje idealnie sukienkę do osoby. Atmosfera w pracowni – cudowna. Spędziłam tam 2 dni i czułam się jakbym siedziała u swojej super kumpeli . Naprawdę polecam z całego serca . Żałuję tylko że ślub kościelny bierze się tylko raz bo z sukienkami od Marty mogłabym brać co tydzień !!❤❤❤❤
SylwiaJestem pod ogromnym wrażeniem współpracy z Troyką i jej zespołem. Przed naszym spotkaniem, moja rodzina i znajomi sądzili, że oszalałam. „Suknia ślubna w jeden dzień?” „A jeśli nie znajdziesz nic dla siebie?” „Zbyt duże ryzyko, nie zdążysz zamówić innej w salonie!” Nic bardziej mylnego! Efekt końcowy naprawdę mnie powalił. Przepiękne materiały, odpowiednie wykończenie, uwydatnienie atutów, porady stylizacji… Detale! Troyce można zaufać – ma „boho” we krwi 🙂
MonikaZ całego serca polecam spełnienie swojego sukiennego, weselnego marzenia z suknie boho, bo Panie, które tam pracują, dają taką możliwość! Tam wspólnie udało nam się wykreować strój, w którym czułam się pięknie i elegancko, a jednocześnie wygodnie i zwiewnie, a, co uważam za najważniejsze – czułam się w 100% sobą. W jeden dzień udało się stworzyć oryginalną i prostą, a jednocześnie pełną stylu kreację. Moja suknia bazowała na stworzonej niewiele wcześniej kolekcji, która daje ogromną elastyczność doboru wszystkich elementów i wprowadzania zmian według swojego gustu, ułatwia też podjęcie decyzji z czego wyjść, by dopasować suknię do siebie, zwłaszcza, gdy ktoś nie jest do końca pewny, co będzie dla niego odpowiednie i nie do końca też ma pomysł, co dokładnie chce. Jeśli natomiast wiecie, że chcecie cały wieczór słyszeć same szczere pochlebstwa od wszystkich zgromadzonych na weselu, nie ma się co zastanawiać, a rezerwować termin w suknie boho! Wspomniany efekt gwarantowany. Klasa sama w sobie, nic dodać, nic ująć 🙂
Urszula