Moje klientki

NACIŚNIJ TU, aby dowiedzieć się więcej

Czy znalazłaś już swoją suknię ślubną?

Jeśli jeszcze, po obejrzeniu galerii sukien ślubnych szytych na miarę czy katalogu z moją kolekcją sukien ślubnych, nie jesteś wciąż pewna czy te suknie są dla Ciebie, czy będą pasowały do okoliczności Twojego ślubu, zobacz koniecznie jak prezentują się na moich klientkach w różnych okolicznościach ślubu. Na zdjęciach możesz zobaczyć kreacje zarówno w tradycyjnej oprawie ? w kościele, pałacu, sali balowej jak i w mniej zobowiązującej ? rustykalne wesela w lesie, stodole czy w ogóle luźne na plaży. Przyjrzyj się jak suknie wyglądają nie na modelkach, ale na zwykłych kobietach, takich jak Ty i ja ? Zobacz jak dodatki i ozdoby nadają charakteru sukniom ślubnym. Każda z tych sukni jest inna i każda była przygotowana specjalnie dla Panny Młodej ze zdjęcia. Odzwierciedla ona jej charakter, wygląd. Podkreśla osobowość i sylwetkę.

Moje cudowne Panny Młode

Mówiłam to już setki razy i powtórzę po raz kolejny – nie sądziłam, że jest tyle cudownych kobiet na świecie! Za każdym razem gdy do mojej pracowni wchodzi nowa istota zastanawiam się jaka tym razem miła niespodzianka mnie spotka 🙂 Każda inna, każda piękna – choć większość nieświadoma swoich zalet! Niektóre doskonale wiedzą czego chcą, inne nie mają pojęcia! Niektóre miesiącami mierzą różne suknie w salonach sukien ślubnych by finalnie trafić do mnie, inne nawet nie próbują szukać bo moją swoją wymarzoną suknię w głowie! Jedne zachowawcze, klasyczne, które muszę troszkę otworzyć na styl boho 😉 Inne wyluzowane do granic możliwości – najchętniej poszłyby do ślubu w szydełkowym bikini! 😉 Jedne nieśmiałe, powoli przełamujące bariery, inne to pozytywne wariatki, z którymi w jeden dzień zaprzyjaźniamy się na lata!

Suknia ślubna dopasowana do kobiety

Jedno jest pewne – wszystkie są niesamowite i… chcą wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu! Czasem jest to długo planowany ślub kościelny, czasem spontaniczny ślub na Bali, czasem wesele w stodole, a czasem po prostu rocznica ślubu. Niezależnie od okoliczności zawsze staram się jak najlepiej poznać moją klientkę, po to, aby suknia ślubna, którą na niej i dla niej uszyję odzwierciedlała jej charakter! Patrząc na ich zdjęcia z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że po sukience możecie poznać moją klientkę. Jeśli zdecydujesz się na uszycie swojej sukni u mnie to gwarantuję wyjątkowe przeżycie tworzenia, miłe towarzystwo przez cały dzień wspólnego szycia 😉 Mam nadzieję, że rekomendacje moich cudownych klientek sprawią, że będziesz się przy mnie czuła swobodnie i oddasz mi się w pełni! 🙂