Suknie ślubne Ciechanów

Oto modele, które szturmem zdobyły rynek. Tak efektowne i piękne mogą być suknie ślubne Ciechanów!
Suknie Boho  /  Suknie ślubne Ciechanów
,

Zobacz poniżej najpiękniejsze modele wybrane specjalnie dla Ciebie lub naciśnij i przejdź do naszych kolekcji sukien ślubnych w Ciechanowie!

Suknia ślubna Ciechanów

Boho i vintage – o co chodzi?

Style boho oraz retro /vintage szturmem zdobywają wybiegi mody ślubnej już od kilku sezonów. Suknie ślubne Ciechanów w takich stylach to najbardziej rozchwytywane ślubne kreacje. Boho w modzie najczęściej określa się mianem eklektycznego stylu. Łączy on w sobie elementy zaczerpnięte z kilku innych rodzajów mody – a więc cygańskiej i hippisowskiej łącząc w sobie swobodę bohem i wygodę, która jest tak ważna dla subkultury hippisów. Jeszcze kilka lat temu ubrania boho kojarzone były głównie z wielkimi miastami Stanów Zjednoczonych i kobietami ubierającymi się w stylu nowojorskich ulic. Kojarzy się również z modą festiwalową, jednak już dawno przestał być bywalcem takich imprez i wkroczył w niemal każdy aspekt naszego życia. Suknia ślubna Ciechanów w stylu boho będzie więc kreacją, która spełniać musi kilka żelaznych zasad boho, czyli musi być zwiewna, naturalna, kwiecista, swobodna a często zawierająca również elementy etniczne. Taka ślubna kreacja nie musi również spełniać klasycznego kryterium barwy. Zdarzają się suknie ślubne w Ciechanowie, które są kremowe, wpadające w niebieski, w brąz a nawet z elementami czerni. Styl retro / vintage to w telegraficznym skrócie moda sprzed lat, która wciąż pozostaje na czasie. Retro/ vintage to wszystko, co kiedyś było w modzie i posiada cechy charakterystyczne dla minionych dekad. Najbardziej cenione są ubrania w klasycznym vintage, a więc inspirowane fasonami lat 40. i 50. minionego stulecia. Retro / vintage podobnie jak styl boho wdarł się również do mody ślubnej a coraz więcej panien młodych odwiedzających nasz salon sukien ślubnych w stolicy pyta o suknie ślubne w Ciechanowie w tym właśnie wydaniu!

Suknie ślubne Ciechanów w stylu boho i vintage

W salonie sukien ślubnych Suknie Boho, działającym w stolicy posiadamy wszystko czego potrzeba Pannie Młodej, która organizuje swój ślub właśnie w stylu boho, vintage lub rustykalnym. Kolekcja Barcelona pokazuje wszystko to czym najbardziej wyróżnia się boho a jednocześnie pokazuje jak wiele oblicz może posiadać. Panna Młoda, która potrzebuje dużego wyboru, jeśli chodzi o suknie ślubne w Ciechanowie znajdzie u nas kreacje proste, eleganckie, skromne i zwiewne, ale również koronkowe, z dekoltem, z odkrytymi plecami, z długim rękawem – wszystkie w ukochanym stylu boho.

Salon sukien ślubnych Ciechanów, czyli miejsce dla każdej z nas

W Suknie Boho wyznajemy zasadę, że w czasie ślubu i wesela każda Panna Młoda powinna wyglądać zjawiskowo. Dlatego, stawiamy na idealne dopasowanie fasonów do typu kobiecej figury. W naszej ofercie znajdują się również suknie ślubne w Ciechanowie, które przeznaczone są dla dziewczyn, których ciało zbliżone jest do modelek plus size. Większość naszych kolekcji zawiera od kilku do kilkunastu modeli, które są dostępne również w dużych rozmiarach! Wierzymy, że podejście body positive dobrze wpływa na pełne stresu Panny Młode, dlatego zachęcamy do mierzenia i szycia sukien na miarę a nie do nagłej zmiany stylu życia, byleby tylko wcisnąć się w wymarzoną suknię ślubną!

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.