Suknia ślubna Porto 60

Suknie Boho  /  Kolekcja Porto  /  Nowości  /  Suknia ślubna Porto 60
,
Wysyłam
Oceny
5 (1 głosy/ów)

Cena: 4900 zł

Koronkowa skromna suknia ślubna z długim rękawem

Oto odpowiedź na wasze pytania o skromną, zabudowaną suknię ślubną z trenem. Ta suknia, mimo że jest zabudowana i skromna w swej formie ma kilka elementów sprawiających, że nie przejdziesz koło niej obojętnie. Delikatna, skromna i bezpretensjonalna koronka w odcieniu écru z subtelnymi, kwiatowymi motywami podszyta jest cielistą podszewką. Ta zabudowana suknia ślubna zamiast zwyczajowego, głębokiego dekoltu ma skromną, ale stylową stójkę wykończoną krajką, czyli bogato zdobionym zakończeniem brzegu koronki. Uwagę zwracają także bogate w swej formie, bufiaste rękawy zebrane w mankiety. Oryginalne rozcięcia na ramionach rękawów wykończone są bogato zdobioną krajką, ale jeśli będziesz chciała uniknąć nagości skóry rękawy podszyjemy także cielistą podszewką. Spódnica tej zabudowanej sukni uszyta jest z koła, dzięki czemu pięknie układa się w ruchu zaś jej niewątpliwym wyróżnikiem jest koronkowy tren. Również tren jest ozdobiony krajką odwzorowującą graficzne motywy koronki sukni. W zależności od dobranej biżuterii suknia sprawdzi się zarówno w stylizacji rustykalnej czy boho, jak i w stylizacjach bardziej eleganckich oraz glamour. Tę koronkową suknię ślubną można wygodnie uprać w domowej pralce. Nie trzeba jej również prasować – wystarczy podczas suszenia rozwiesić ją przewieszoną w połowie (talii sukni).

Zmiany

Cena obejmuje suknię ślubną w tym konkretnym zestawieniu i jest konfiguracją dobraną przez projektantkę. Wszystkie modele sukien odcinane w talii mają możliwość dowolnego zestawiania gór, dołów i pasków. W przypadku zmiany w projekcie cena może ulec zmianie. Na przykład, dla sukni ślubnej ze spódnicą złożoną z np. 6 warstw materiałów, w przypadku odjęcia lub zamiany materiałów na inne cena może się istotnie zmniejszyć. Przy ograniczeniach budżetowych bardzo chętnie pomożemy dostosować suknię ślubną do budżetu. W celu ustalenia ceny za określone zmiany prosimy o kontakt. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką „Masz Pytania?” gdzie znajdują się odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Przykłady możliwych zmian:

opcja 4 Suknia ślubna Porto 60

Dwuczęściowa suknia ślubna zestawiona z koronkowego gorsetu oraz koronkowej spódnicy z warstwą cielistego tiulu i cielistą, dopasowaną długą podszewką pod spodem.

opcja 3 Suknia ślubna Porto 60

Dwuczęściowa suknia ślubna zestawiona z koronkowego gorsetu oraz trzywarstwowej spódnicy z białego tiulu, cielistego tiulu oraz szyfonu w kolorze ecru. Pod spodem długa, cielista, dopasowana podszewka.

opcja 2 Suknia ślubna Porto 60

Dwuczęściowa suknia ślubna zestawiona z koronkowego gorsetu oraz trzywarstwowej spódnicy z szyfonu w kolorze ecru, białego tiulu oraz cielistego tiulu. Pod spodem długa, cielista, dopasowana podszewka.

opcja 1 Suknia ślubna Porto 60

Dwuczęściowa suknia ślubna zestawiona z koronkowego gorsetu oraz dwuwarstwowej spódnicy: spodnia warstwa z tiulu w kolorze cielistym oraz wierzchnia z klinów z tiulu i koronki. Pod spodem krótka, cielista, dopasowana podszewka.

Rozmiary

ROZMIAR: 36-44 (możliwość wykonania sukni w większym rozmiarze)

 

Suknie ślubne z kolekcji Porto zostały tak wymodelowane, aby pasowały na różne rodzaje sylwetek, maskując mankamenty figury. Ponadto zawsze dbamy o to, żeby krój sukni ślubnej nie „krzywdził” Panny Młodej, podkreślał zalety sylwetki i ukrywał niedoskonałości. Podczas procesu szycia na bieżąco oceniamy czy suknia dobrze się układa, nie zostawiając nic przypadkowi. W razie wątpliwości czy dany model, bądź który model będzie pasował do figury Panny Młodej prosimy o wysłanie zapytania formularzem na stronie „Kontakt„. Na pewno doradzimy najlepszą opcję.

Jak zamówić?

Suknie ślubne z kolekcji są szyte na miarę w jeden dzień lub dwa dni (wystarczy jeden nocleg w Warszawie). Zamówienia realizujemy indywidualnie, podczas spotkania w naszej pracowni, na którym wybieramy najlepszy krój i od razu szyjemy. Możliwe są zmiany w kroju, dodatkach czy konfiguracji dół / góra. Aby umówić się na szycie sukni ślubnej prosimy o zapoznanie się ze stroną „Masz Pytania?„, a następnie wysłanie wiadomości na stronie „Kontakt„. Istnieje możliwość uszycia niektórych modeli sukien ślubnych na odległość, jednakże dla pełnego komfortu i gwarancji zadowolenia Panny Młodej zalecamy umówienie się na szycie w pracowni.

Wysyłam
Oceny
5 (1 głosy/ów)

Dodaj komentarz

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.