Wyjątkowa suknia ślubna dla każdej z Was

,

Wyjątkowa suknia ślubna dla każdej z Was

Wysyłam
Oceny
5 (1 głosy/ów)

Jak wybrać idealną suknię ślubną?

Wiemy jak trudnym zadaniem dla wielu przyszłych Panien Młodych jest wybór sukni ślubnej. Mnóstwo odwiedzonych salonów, godziny przymiarek, dyskusji… U nas jest zupełnie inaczej, u nas uszyjesz suknię ślubną w jeden dzień. Wiele z Was słysząc o tym, niedowierza. Pytacie, że jak to, że bez wcześniejszych przymiarek, że w ciągu jednego dnia? Jak już wytłumaczymy Wam, że naprawdę się da to w niektórych z Was pojawia się niepokój: „Ale jak to mam wybrać w ciągu jednego dnia?”, „A jak nic mi się nie spodoba?”, „A jeśli żadna nie będzie do mnie pasować?”. Postaramy się Wam to trochę zobrazować. Poniżej zobaczycie trzy sukienki, każda z nich jest inna, jednak można je ze sobą całkiem fajnie połączyć.

Suknia ślubna bez żadnych zmian

Pierwsza klientka wybrała model sukni dokładnie taki, jaki mamy na stronie. Suknia ślubna na tyle rozkochała w sobie jej przyszłą właścicielkę,  że została ona praktycznie bez zmian. Dopasowana na górze, rozszerzająca się ku dołowi, z miękkiej koronki w kolorze ciepłej bieli i z przepięknym, modnym dekoltem, obszytym delikatną tasiemką.

1 Wyjątkowa suknia ślubna dla każdej z Was
4 Wyjątkowa suknia ślubna dla każdej z Was
5 Wyjątkowa suknia ślubna dla każdej z Was

Suknia ślubna z kolekcji Porto

Druga propozycja to już nieco bardziej dopasowana suknia nie tylko na górze, ale także na dole. Nie jest to fason mocno dopasowanej syrenki, jednak nie jest to też suknia rozkloszowana z wieloma warstwami tiulu. Do tego jest to suknia z zupełnie innej koronki, ale z frędzlami. Nadal pozostajemy w kolorystyce ecru. Poprzednia suknia to bez wątpienia przedstawicielka romantycznego klimatu. Obie zaś są niezwykle kobiece i subtelne. W tej sukni mamy już nieco więcej stylu boho: frędzle i duże, szerokie rękawy. A co, jeśli połączymy ze sobą elementy z obu sukien ślubnych?

20190913 Asia Wojtek studioulanicka 2048 138 Wyjątkowa suknia ślubna dla każdej z Was
20190913 Asia Wojtek studioulanicka 2048 135 Wyjątkowa suknia ślubna dla każdej z Was
20190913 Asia Wojtek studioulanicka 2048 140 Wyjątkowa suknia ślubna dla każdej z Was

Suknia ślubna z połączenia dwóch modeli!

Tym oto sposobem, z dwóch modeli sukien dostępnych na stronie powstaje trzecia ślubna propozycja.

Trzecia klientka wybrała połączenie dwóch różnych sukien ślubnych. Nadal pozostajemy w kolorystyce ecru, wzór nadal romantyczny, ale fason już bardziej sexi, bo dół sukni jest dopasowany – podkreśla nie tylko biodra, ale też brzuch i pupę. Frędzle, które są elementem drugiej sukni, zostały przemycone również do tej propozycji i tak oto nasza trzecia suknia jest połączeniem dwóch poprzednich modeli.

„Nie jestem zdecydowana, nie wiem jaką suknię wybrać”

Jesteśmy tu dla Was, jesteśmy po to, by pomóc w doborze sukni ślubnej. Możesz przyjść do nas z zamysłem, możesz przyjść z już wcześniej wybraną suknią ślubną z naszej strony internetowej, ale możesz też przyjść totalnie „zielona”. Modele sukien, które znajdują się na stronie są bazą, przy której możemy albo zostać, albo dalej na niej pracować. Sukienka nie ma wyglądać dobrze na modelce czy na wieszaku – ona ma wyglądać pięknie właśnie na Tobie, dlatego nie patrzymy szablonowo i chcemy, by każda z Was czuła się wyjątkowo.

Wysyłam
Oceny
5 (1 głosy/ów)

Projektantka, stylistka. Od kilku lat tworzy suknie ślubne pod marką Suknie Boho. Prekursorka stylu boho w modzie ślubnej oraz nowatorskiego podejścia do szycia sukni ślubnej, która powstaje w jej pracowni jeden dzień.

kontakt@suknieboho.pl

Dodaj komentarz

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.