Uszyj z projektantką w jeden dzień

Suknie Boho  /  Uszyj z projektantką w jeden dzień
,

Szycie sukni ślubnej z projektantką w 1 dzień

Jeśli zależy Ci na obecności Marty podczas szycia sukni ślubnej możesz w oparciu o nasze modele zaprojektować wraz z projektantką swoją wymarzoną suknię ślubną! Umawiając się na taki wariant musisz pamiętać, że przed dniem w którym będzie szyta Twoja suknia ślubna nie ma możliwości przymiarek! To nie znaczy że przymiarek w ogóle nie ma! W dniu szycia razem z Martą przymierzysz najlepiej pasujące do Ciebie fasony i będziesz mogła podjąć decyzję, w którym czujesz się najlepiej lub w oparciu o który model powstanie Twoja wymarzona suknia.

Najważniejsze w tym wariancie jest zaufanie do Marty! Przez lata pracy z modą i kobietami nabrała ogromnego doświadczenia i nie straszna jej żadna sylwetka! Niezależnie od tego czy masz ogromny biust,140cm wzrostu, nietypową budowę, czy rozszczepienie kręgosłupa Marta stworzy dla Ciebie suknię idealną, dopasowaną do Ciebie.

Aby umówić się na szycie z projektantką, wystarczy, że wyślesz maila przez formularz kontaktowy wybierając w tytule opcję „Chcę umówić się na szycie z projektantką”. Znajdziemy dla Ciebie termin na szycie w jeden dzień bez możliwych przymiarek przed tym dniem.

 

Pamiętaj, jeśli jednak zależy Ci na wcześniejszych przymiarkach możesz umówić się do naszego salonu, gdzie bez obecności Marty również uszyjemy Ci personalizowaną suknię na miarę. Więcej nt. przymiarek i szycia w salonie znajdziesz TUTAJ.

 

W mailu wysłanym do nas opisz jaki klimat czujesz najbardziej (jedni wolą frędzle, drudzy delikatne wzory na koronce i falbanki) – możesz załączyć zdjęcia z inspiracjami sukien, które najbardziej Ci się podobają, podaj jaki mniej więcej budżet chcesz przeznaczyć (to pomoże nam dobrać termin, bo im droższa suknia tym zwykle dłuższy czas pracy) i zaczekaj na odpowiedź z dostępnymi terminami.
Nie pracujemy w weekendy, a piątki i poniedziałki to zwykle pierwsze terminy jakie znikają, ale postaramy się znaleźć termin, który będzie Ci odpowiadać.

pracownia sukien slubnych 2 Uszyj z projektantką w jeden dzień

Dzień szycia z projektantką wygląda w skrócie tak:

  • przychodzisz do pracowni w umówiony wcześniej dzień około godziny 10 (ustalamy mailowo kilka dni przed szyciem) z docelowymi butami i cielistą bielizną (ewentualnie możesz przyjść z tym co masz w domu, a w przerwie między przymiarkami kupisz coś lepszego!)
  • mierzymy różne modele sukien i albo zakochujemy się w jednym konkretnym albo zaczynamy kombinować zmieniając kolory podszewki, rękawy, dodając/ujmując frędzle, tiule itp. itd. tak aby zwizualizować Ci suknię idealną dla Ciebie.
  • zbieramy miarę i umawiamy się na godzinę kolejnej przymiarki (zwykle około 4h później)
  • na przymiarce dopasowujemy zaszewki i ewentualnie poprawiamy jakieś detale
  • umawiamy się na godzinę ostatniej przymiarki (zwykle około 2h później)
  • skracamy suknię i po około 30-60 min wychodzisz z pracowni z gotową suknią ślubną uszytą na miarę w 1 dzień!
przymiarki sukni ślubnej Uszyj z projektantką w jeden dzień

Zanim się umówisz koniecznie obejrzyj te dwa filmy!

 

One obrazowo i z dystansem pokazują atmosferę w naszej pracowni, projektantkę, oraz proces szycia sukni w 1 dzień! Jest tam również wiele cennych porad! Miłego seansu i do zobaczenia!