Uszyj suknię ślubną w jeden dzień!

Suknie Boho  /  Uszyj suknię ślubną w jeden dzień!
,

Szycie sukni ślubnej w 1 dzień

Podczas szycia sukni ślubnej możesz w oparciu o nasze modele zaprojektować wraz z naszymi stylistkami swoją wymarzoną suknię ślubną! Umawiając się na taki wariant musisz pamiętać, że przed dniem w którym będzie szyta Twoja suknia ślubna nie ma możliwości przymiarek! To nie znaczy że przymiarek w ogóle nie ma! W dniu szycia razem z nami przymierzysz najlepiej pasujące do Ciebie fasony i będziesz mogła podjąć decyzję, w którym czujesz się najlepiej lub w oparciu o który model powstanie Twoja wymarzona suknia.

Najważniejsze przy takim szyciu jest zaufanie do naszych konsultantek i krawcowych! Przez lata pracy z modą i kobietami nabrały ogromnego doświadczenia i nie straszna im żadna sylwetka! Niezależnie od tego czy masz ogromny biust,140cm wzrostu, nietypową budowę, rozszczepienie kręgosłupa, czy poruszasz się na wózku inwalidzkim możesz czuć się pięknie i wyjątkowo w spersonalizowanej sukni ślubnej z miękkich koronek.

Aby umówić się na szycie, wystarczy, że wyślesz maila przez formularz kontaktowy. Znajdziemy dla Ciebie termin na szycie w jeden dzień. W mailu wysłanym do nas opisz jaki klimat czujesz najbardziej (jedni wolą frędzle, drudzy delikatne wzory na koronce i falbanki) – możesz załączyć zdjęcia z inspiracjami sukien, które najbardziej Ci się podobają, podaj jaki mniej więcej budżet chcesz przeznaczyć (to pomoże nam dobrać termin, bo im droższa suknia tym zwykle dłuższy czas pracy) i zaczekaj na odpowiedź z dostępnymi terminami.

pracownia sukien slubnych 2 Uszyj suknię ślubną w jeden dzień!

Dzień szycia wygląda w skrócie tak:

  • przychodzisz do pracowni w umówiona wcześniej dzień około godziny 10 (ustalamy mailowo kilka dni przed szyciem) z docelowymi butami i cielistą bielizną (ewentualnie możesz przyjść z tym co masz w domu, a w przerwie między przymiarkami kupisz coś lepszego!)
  • mierzymy różne modele sukien i albo zakochujemy się w jednym konkretnym, albo zaczynamy kombinować zmieniając kolory podszewki, rękawy, dodając/ujmując frędzle, tiule itp. itd. tak aby zwizualizować Ci suknię idealną dla Ciebie.
  • zbieramy miarę i umawiamy się na godzinę kolejnej przymiarki (zwykle około 4h później), a my zaczynamy szycie
  • na przymiarce dopasowujemy zaszewki i ewentualnie poprawiamy jakieś detale
  • umawiamy się na godzinę ostatniej przymiarki (zwykle około 2h później)
  • skracamy suknię i po około 30-60 min wychodzisz z pracowni z gotową suknią ślubną uszytą na miarę w 1 dzień!
przymiarki sukni ślubnej Uszyj suknię ślubną w jeden dzień!

Zanim się umówisz koniecznie obejrzyj ten film!

One obrazowo i z dystansem pokazują atmosferę w naszej pracowni oraz proces szycia sukni w 1 dzień! Jest tam również wiele cennych porad! Miłego seansu i do zobaczenia!

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.