Uszyj z przymiarkami w salonie

Suknie Boho  /  Uszyj z przymiarkami w salonie
,

UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem niestety nie ma obecnie możliwości umówienia się na przymiarki. Prosimy o kontakt w przypadku umawiania się od razu na szycie.

Szycie Sukni W Naszym Salonie Z Wcześniejszymi Przymiarkami

(koszt przymiarek 150zł – odejmowany od ceny sukni w przypadku podjęcia decyzji o szyciu)

  • przed decyzją o szyciu jednej z naszych sukni możesz przyjść na przymiarki
  • w przymiarkach pomogą Ci nasze najlepsze konsultantki – stylistki
  • kiedy zdecydujesz się na szycie sukni ślubnej umówimy Cię na dostępny termin szycia
  • konsultantki zadbają o to, aby suknia ślubna była do Ciebie idealnie dopasowana

 

Pamiętaj. WYBIERAJĄC OPCJĘ SZYCIA Z PRZYMIARKAMI SUKNIA ŚLUBNA BĘDZIE SZYTA RAZEM Z KONSULTANTKAMI (Podczas szycia w naszym salonie suknia jest również szyta na miarę, ale bez obecności projektantki)

 

Jeśli nie wyobrażasz sobie szycia sukni ślubnej bez wcześniejszych przymiarek, przespania się z pomysłem, przedyskutowania wizji z bliskimi, nie pozostaje nic innego jak wysłać do nas maila przez formularz kontaktowy, wybierając w formularzu kontaktowym opcję „Chcę umówić się na przymiarki w salonie” i czekać na propozycję najbliższego terminu.

Z racji tego, że mamy bardzo napięty grafik i nie pracujemy w weekendy możliwość przymiarek zwykle jest w tygodniu w godzinach 12:00-13:00, 13:00-14:00 lub 16:00-17:00, ale jeśli pojawi się inna opcja na pewno poinformujemy Cię o tym mailowo.

W naszym salonie suknie szyte z projektantką powstają zwykle w 1 dzień, jednak jeśli wybierasz opcje przymiarek i szycia w salonie to weź pod uwagę to, że może nie być już jednodniowych terminów na szycie i będziemy ten proces rozbijać na 2-3 dni dzień po dniu, lub z większymi odstępami (w zależności od miesiąca więc wszystko ustalimy mailowo).Pierwsza przymiarka w salonie trwa godzinę i kosztuje 150zł. Podczas niej możesz zmierzyć dowolną ilość sukien, ale zdaj się na doświadczenie konsultantki i nie mierz w ciemno wszystkich sukien, tylko te, które zrobią dobrze Twojej sylwetce oraz urodzie. Nie każda suknia, która podoba Ci się na wieszaku czy zdjęciu doda Ci uroku!

Weź ze sobą buty na obcasie, cielistą bieliznę (kolor nie jest tak ważny jak to aby stanik był typu push-up, a nie bardotka lub sportowy! Możesz zabrać ze sobą osobę/osoby towarzyszące.

pracownia sukien slubnych 1 Uszyj z przymiarkami w salonie

Podczas mierzenia pokażemy Ci nie tylko gotowe modele sukien ślubnych ale także możliwości ich zmian – może się okazać, że zakochasz się w jakimś fasonie ale nie spodoba Ci się koronka, albo kolor podszewki, może będziesz chciała wymienić rękawy lub dodać tiul… wszystko da się zrobić – to unikalna propozycja spośród salonów sukien ślubnych!

Po takiej godzinnej przymiarce czekamy na maila od Ciebie z decyzją odnośnie szycia w naszym salonie. Jeśli zakochałaś się w naszych projektach to wyślij ponownie maila (najlepiej jako kontynuacja pierwszego wątku), ku której sukni z przymiarek się skłaniasz, oraz kiedy chciałabyś szyć. W odpowiedzi odeślemy Ci dostępne terminy.

Może się okazać, że mamy jeszcze wolny termin na szycie w 1 dzień i wtedy przyjeżdżasz do nas około godziny 10:00 danego dnia, cały dzień szyjemy razem i tego samego dnia odpuszczasz pracownię z gotową suknią. Jeśli już nie ma jednodniowych terminów to może być tak, że jednego dnia przyjedziesz na zebranie miary i dokładne omówienie projektu, a innego dnia na dopasowywanie zaszewek i długości Twojej sukni ślubnej.

szycie w salonie sukien ślubnych 2 Uszyj z przymiarkami w salonie
szycie w salonie sukien ślubnych 3 Uszyj z przymiarkami w salonie

Zanim się umówisz obejrzyj koniecznie te dwa filmy

One świetnie pokazują atmosferę w naszej pracowni oraz proces dobierania sukni ślubnej. Co prawda w większości mówią o szyciu z projektantką, ale poruszają również wiele wątków przydatnych dla Panien Młodych, wybierających opcję szycia w salonie.