Przymiarki

Suknie Boho  /  Przymiarki
,

Niezależnie czy zdecydujesz się na przymiarki i szycie w naszym Salonie Sukien Ślubnych czy na szycie z projektantką w Pracowni Twoja suknia będzie zaprojektowana specjalnie dla Ciebie.

UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem niestety nie ma obecnie możliwości umówienia się na przymiarki. Prosimy o kontakt w przypadku umawiania się od razu na szycie.

Warianty szycia sukni ślubnej

Lata tradycji przyzwyczaiły nas do szukania sukni ślubnej rok czy nawet 2 lata przez terminem ślubu. Wiązało się to z licznymi przymiarkami w wielu salonach sukien ślubnych.

Nasza pracownia daje Wam możliwość wyboru pomiędzy…

drogą tradycyjną:

a drogą innowacyjną:

szycie w salonie sukien ślubnych 1 Przymiarki

Szycie W Salonie Z Przymiarkami

Jeśli wybór sukni ślubnej jest dla Ciebie przygodą życia i nie wyobrażasz go sobie bez odwiedzania salonów sukien ślubnych wraz z mamą, siostrą, świadkową, to możesz się umówić u nas na godzinną, płatną (150zł) przymiarkę po której możesz zadecydować czy chcesz szyć suknię w naszym Salonie (wtedy koszt przymiarki zostanie odjęty od ceny sukni).

O tym jak wyglądają przymiarki oraz szycie w salonie, oraz jak się na nią umówić przeczytasz TUTAJ

Szycie W Pracowni Bez Przymiarek

Jeżeli jednak wcześniejsze przymiarki to dla Ciebie strata czasu, lub chcesz się koniecznie umówić na szycie sukni z projektantką – Martą Trojanowską to… umów się na szycie sukni ślubnej w 1 dzień z nią w naszej pracowni! Wystarczy, że zaufasz projektantce i uwierzysz, że w dostępnych modelach możemy zmienić wszystko co zechcesz aby stworzyć Twoją wymarzoną suknię ślubną! W tym wariancie umawiamy się na konkretny dzień, rano mierzymy różne modele, wybieramy jeden z nich lub mix wielu różnych, przez kilka godzin szyjemy suknię ślubną razem z Tobą, byś wieczorem opuściła pracownię z gotową, uszytą na miarę!

Chcesz wiedzieć więcej o jednodniowym procesie szycia w pracowni z projektantką? Kliknij TUTAJ