Przymiarki

Suknie Boho  /  Przymiarki
,

W naszym Salonie Sukien Ślubnych nie ma wcześniejszych przymiarek niż te, które odbywają się w dniu szycia rano. Twoja suknia będzie zaprojektowana specjalnie dla Ciebie więc nie musisz wybierać jednego, konkretnego modelu ze strony!

Szycie sukni ślubnej

Lata tradycji przyzwyczaiły nas do szukania sukni ślubnej rok czy nawet 2 lata przez terminem ślubu. Wiązało się to z odwiedzinami w wielu salonach sukien ślubnych i przymiarkami setek sukienek, gdzie w każdej coś nam nie pasowało. Nasza oferta jest inna – nie ma możliwości przyjścia, żeby „sobie tylko pomierzyć suknie”. Po wielu latach pracy z klientkami wiemy już, że w przypadku naszej usługi szycia w jeden dzień taka opcja nie sprawdza się. Wcześniejsze przymiarki, kończą się tym, że po zmierzeniu najlepszych dla danej panny młodej modeli sukien lub ich mixów  i zrobieniu w nich zdjęć w dniu szycia dziewczyny upierają się na coś zupełnie innego, niekoniecznie lepszego, tylko dlatego, że te wybory z przymiarek już im się opatrzyły 😉 Podczas jednodniowego spotkania, w czasie którego uszyjemy Twoją suknię, rano i tak musimy przejść przez cały ten proces mierzenia i ustalania finalnego wyglądu sukni 🙂 Pamiętaj, że nie musi to być model z kolekcji! W każdej sukni zrobimy Ci zdjęcie i wspólnie zdecydujemy, który dekolt, koronka, rękaw, doł, podszewka najbardziej do Ciebie pasują i taką właśnie suknię dla Ciebie stworzymy 😉

szycie w salonie sukien ślubnych 1 Przymiarki

Szycie Suknie Ślubnej W Naszej Pracowni

W dniu, w którym umówmy się na szycie sukni ślubnej, będziesz miała możliwość przymierzenia dowolną ilość sukien z naszej oferty. To wtedy nasze stylistki pomogą Ci wybrać idealny dla Ciebie fason i na podstawie zdjęć zrobionych w sukniach wspólnie podejmiecie decyzję z jakich koronek, tiuli, warstw, kolorów, dodatków będzie uszyta Twoją wymarzona suknia. To indywidualne podejście do każdej z Was wyróżnia nas spośród innych salonów sukien ślubnych i dlatego wcześniejsze przymiarki gotowych modeli, przed dniem szycia, mijają się z celem!

Nie bój się, że przychodząc od razu na szycie, nie znajdziesz w naszej ofercie niczego co będzie Ci się podobać. Jeśli styl w którym szyjemy Ci odpowiada, na pewno znajdziesz idealny dla Ciebie model lub mix fasonów z naszej kolekcji! Nawet jeśli na stronie spodobała Ci się tylko jedna suknia i po zmierzeniu jej okaże się, że do Ciebie nie pasuje – nie martw się! Możemy w niej pozmieniać wszystkie „złe elementy” – może rękawy poszerzają Ci ramiona i wystarczy wymienić je na inne, a może masz biodra węższe od ramion i czujesz się w tym modelu zbyt męsko – wystarczy, że dodamy na dole tiul by lekko poszerzyć biodra!

Nie bój się również, jeśli nie masz pewności jaką suknię chcesz kupić i jaki fason będzie najlepszy dla Ciebie. Wystarczy, że zaufasz naszym stylistkom i uwierzysz, że w dostępnych modelach możemy zmienić wszystko co zechcesz aby stworzyć Twoją wymarzoną suknię ślubną! Napisz do nas, a umówimy się na konkretny dzień, rano zmierzymy różne modele, wybierzemy jeden z nich lub mix wielu różnych, przez kilka godzin uszyjemy suknię ślubną razem z Tobą, byś wieczorem opuściła pracownię z gotową, uszytą na miarę!

Chcesz wiedzieć więcej o jednodniowym procesie szycia suknie ślubnej? Kliknij TUTAJ

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.