Zaręczyny w święta bożego narodzenia – czy to dobry pomysł?

,

Zaręczyny w święta bożego narodzenia – czy to dobry pomysł?

Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Wybór perfekcyjnego momentu na oświadczyny nigdy nie jest łatwy, tak samo, jak odpowiedź na pytanie „jaki pierścionek zaręczynowy jej się spodoba?”. Zimą  nadarza się wiele sprzyjających okazji, które wydają się do tego wręcz idealne. Walentynki, Sylwester, a zwłaszcza święta Bożego Narodzenia to doskonała pora na realizację romantycznych pomysłów. Święta skłaniają nas do podsumowań, refleksji, ale też nastrajają pozytywną aurą i podsycają radosną, rodzinną atmosferę. Miłość unosi się w powietrzu, a wszechobecne dekoracje i światełka tworzą niesamowitą oprawę. Czy jednak zaręczyny w święta Bożego Narodzenia będą dobrym pomysłem?

Romantyczne zaręczyny w święta Bożego Narodzenia

To również idealna pora dla miłośników tradycji. Jesteście bardzo rodzinni, uwielbiacie włączać najbliższych w najważniejsze wydarzenia w Waszym życiu i planujecie zorganizować zaręczyny w domu? Świąteczny czas będzie do tego idealną porą. We wspaniałej atmosferze spotkacie się z rodzicami, a następnie w ich towarzystwie będziecie świętować radosną nowinę. Święta to też idealny czas, aby podzielić się wyjątkową nowiną ze wszystkimi bliskimi osobami. Czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz wspólne celebrowanie będą jeszcze wspanialsze, jeśli dołączycie od nich radosną nowinę o tym, że zdecydowaliście się spędzić wspólnie resztę życia. Takie święta z pewnością będą niezapomniane!

christmas tree with baubles 717988 1024x683 Zaręczyny w święta bożego narodzenia – czy to dobry pomysł?

Zaręczyny w święta bożego narodzenia – kiedy zaręczyny w domu nie będą dobrym pomysłem?

Oczywiście wybór Bożego Narodzenia jako pory na zaręczyny nie będzie idealny dla wszystkich. To Wy znacie najlepiej siebie i swoje potrzeby. Nie wszyscy lubią grudniową atmosferę przepełnioną świąteczną aurą. W takim przypadku decyzja o wyborze tego momentu może skończyć się rozczarowaniem. Dodatkowo, jeśli chcielibyście zaaranżować ten moment tylko dla siebie i zanim powiecie najbliższym najpierw nacieszyć się tą informacją sami, świąteczny czas sprzyjający spotkaniom może nie być najlepszym wyborem. Błyszczący pierścionek na dłoni wywoła wiele pytań, które trudno będzie pozostawić bez odpowiedzi.

Czasami pojawiają się głosy, że zaręczyny w święta Bożego Narodzenia są bardzo typowe, czy jednak gdy jest to dla Was tak cudowny czas, że lepszego nie możecie sobie wyobrazić trzeba na siłę szukać innej pory, tylko dlatego, że ta jest popularna?  Najważniejsze, aby oświadczyny i zaręczyny były dopasowane do Was!

 

Zaręczyny w święta Bożego Narodzenia niekoniecznie muszą odbywać się przy stole albo przy wręczaniu prezentów – warto jednak wykorzystać tę romantyczną i zdecydowanie magiczną aurę ?Jeśli jednak stwierdzacie, że świąteczny czas nie jest dobrym momentem, macie jeszcze przed sobą całą zimę. Może wypad w góry, drewniany domek i ogień trzaskający przyjemnie w kominku będą dla Was idealnym połączeniem?

 

Sprawdź również suknie ślubne na ślub cywilnykoronkowe suknie ślubneproste suknie ślubnesuknie ślubne z długim rękawemsuknie ślubne dla puszystychzwiewne suknie ślubnesuknie ślubne z dekoltemskromne suknie ślubneklasyczne suknie ślubnekrótkie suknie ślubnerustykalne suknie ślubnesuknie ślubne z odkrytymi plecamisuknie ślubne w stylu księżniczkisuknie ślubne w stylu vintage.

 

Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Projektantka, stylistka. Od kilku lat tworzy suknie ślubne pod marką Suknie Boho. Prekursorka stylu boho w modzie ślubnej oraz nowatorskiego podejścia do szycia sukni ślubnej, która powstaje w jej pracowni jeden dzień.

kontakt@suknieboho.pl

Komentarze:

  1. Magdalena 16/01/2020
  2. Kinga 11/02/2020

Dodaj komentarz

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.