Konsultant ślubny, czyli jak zorganizować wesele bez nerwów

,
organizacja ślubu z konsultantem ślubym - header

Konsultant ślubny, czyli jak zorganizować wesele bez nerwów

Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

W ostatnich latach spotykamy się z co raz większą liczbą obowiązków do zrealizowania przed ślubem. Organizacja wesela zajmuje nawet od kilkunastu miesięcy do trzech lat! Jak samemu ugryźć taki temat?  A gdyby tak ułatwić sobie i skierować obowiązki do profesjonalisty? Konsultant ślubny to nie tylko nasz przyjaciel w tym okresie który doradzi, pomoże i zaoszczędzi nerwów ale też zorganizuje nam czas, który w dzisiejszych czasach jest na wagę złota!

organizacja ślubu z konsultantem ślubym 1 Konsultant ślubny, czyli jak zorganizować wesele bez nerwów

 

Wesele! Od czego zacząć.. ?

Ślub to nie lada przedsięwzięcie. Dla wielu Panien Młodych to jeden z najważniejszych dni w życiu! Nic dziwnego, że chcemy aby był idealny w każdym calu i dbamy o najmniejszy detal oraz wspaniałe samopoczucie każdego z gości. Niestety co raz częściej tym najprzyjemniejszym chwilom jakim są przygotowania towarzyszy ogromny stres i niepokój. Ilość spraw do załatwienia przed samym ślubem jest tak wielka, że przerasta przyszłych małżonków. No bo jak poradzić sobie ze znalezieniem sali, fotografa, muzyki, dekoratora, sukni ślubne i garnituru, zaproszeń, kwiatów, dodatków, a jeszcze sprawy związane z dokumentami ceremonii.. i to wszystko zgrać w jednym terminie w określonym budżecie.. a przecież każdy ma swoje codzienne obowiązki które niezmiennie musi wykonać! Brzmi trochę jak mission impossible? ?

Zastanawiałam się ostatnio jak rozegrać takie przygotowania aby nie pochłonęły całej mojej energii i radości z tego pięknego wydarzenia. Jak się okazuje rozwiązanie wcale nie musi być trudne .. ?

organizacja ślubu z konsultantem ślubym 6 Konsultant ślubny, czyli jak zorganizować wesele bez nerwów

 

organizacja ślubu z konsultantem ślubym 2 Konsultant ślubny, czyli jak zorganizować wesele bez nerwów

 

Najlepszy przyjaciel organizacji naszego czasu

Przy wyborach jakie musimy podjąć w sprawie tego najważniejszego dnia wielokrotnie radzimy się rodziny i przyjaciół. W końcu to najbliższe nam osoby i powinny być najlepszymi doradcami. Niestety zdarza się, że nie potrafią one obiektywnie spojrzeć na daną sprawę co powoduje nerwy gdyż jak mówi mądre powiedzenie „o gustach się nie dyskutuje”. W takim razie kto ?

Konsultant ślubny! Najlepszym wsparciem i pomocą będzie osoba, która wysłucha naszych potrzeb i zrozumie nasz styl. Dziewczyny z Wytwórni Ślubów, które miałam przyjemność ostatnio poznać zachwyciły mnie swoją pracą! Idealnie dopasowują się do gustu Pary Młodej, niemal czytają w myślach a przecież niejedna z nas czasami sama nie wie co siedzi Jej w głowie .. ?

organizacja ślubu z konsultantem ślubym 3 Konsultant ślubny, czyli jak zorganizować wesele bez nerwów

organizacja ślubu z konsultantem ślubym 4 Konsultant ślubny, czyli jak zorganizować wesele bez nerwów

Wytwórnia ślubów – bezcenna pomoc konsultanta ślubnego

Organizacja czasu pracy jest trudną sprawą. Niektórym pomaga kalendarz, inni korzystają z budzika, który co chwila przypomina o zbliżającym się wydarzeniu lub obowiązku do wypełnienia, inni korzystają z pomocy znajomych. Warto przy planowaniu tak dużego i ważnego dnia zaufać i pozwolić sobie pomóc tym, którzy mają doświadczenie i wiedzą jak to wszystko zrobić.

Pomoc konsultanta ślubnego jest nieoceniona przy organizacji ślubu i wesela. Zdejmuje z nas nerwy i stres a niewiedzę zamienia na konkretne działania. Doświadczenie dziewczyn z Wytwórni Ślubów dodatkowo daje nam poczucie komfortu i zapewnienie, że jesteśmy w najlepszych rękach a ten dzień z  pewnością będzie taki, jaki sobie wymarzyłyśmy.

Cieszę się, że na współpracę z konsultantami decyduje się co raz więcej moich klientek i przyszłych par młodych. Warto niepotrzebny stres zamienić na przyjemne i pełne radości  oczekiwanie na ten najpiękniejszy dzień w życiu  ?

 

Zdjęcia pochodzą z sesji zorganizowanej przez Wytwórnia Ślubów, Fotograf / Paula Romanowska

 

Sprawdź również suknie ślubne na ślub cywilnykoronkowe suknie ślubneproste suknie ślubnesuknie ślubne z długim rękawemsuknie ślubne dla puszystychzwiewne suknie ślubnesuknie ślubne z dekoltemskromne suknie ślubneklasyczne suknie ślubnekrótkie suknie ślubnerustykalne suknie ślubnesuknie ślubne z odkrytymi plecamisuknie ślubne w stylu księżniczkisuknie ślubne w stylu vintage.

 

Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Projektantka, stylistka. Od kilku lat tworzy suknie ślubne pod marką Suknie Boho. Prekursorka stylu boho w modzie ślubnej oraz nowatorskiego podejścia do szycia sukni ślubnej, która powstaje w jej pracowni jeden dzień.

kontakt@suknieboho.pl

One Response

  1. Zofia Wiśniewska 16/08/2019

Dodaj komentarz

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.