16 pomysłów na prezent dla niego – poradnik prezentowy SuknieBoho

,

16 pomysłów na prezent dla niego – poradnik prezentowy SuknieBoho

Mam nadzieję, że pierwsza część poradnika prezentowego z propozycjami upominków dla kobiet przypadła Wam do gustu. Dzisiaj pora na jego kontynuację, czyli prezenty dla Panów w różnych przedziałach cenowych.

Co prawda w zestawieniu zabraknie pozycji związanych z sukniami ślubnymi, ale przecież jest tyle wspaniałych pomysłów prezentów, które można sprawić mężczyznom, że trudno z tego powodu rozpaczać 🙂

Do świąt zostało tylko kilka dni, ale wciąż macie jeszcze czas, żeby kupić brakujące upominki dla męskich przedstawicieli rodziny oraz bliskich.

Gotowi? Startujemy z propozycjami prezentów dla niego!

Prezent dla niego do 50 zł

prezenty do 50zl on sunieboho 16 pomysłów na prezent dla niego   poradnik prezentowy SuknieBoho

1.Książka

Co powiesz na powieść kryminalną? Książka jest dość gruba, ale powszechnie wiadomo, że opowieści z dreszczykiem pochłania się w ekspresowym tempie. Jeśli mężczyzna, którego chcesz obdarować lubi kryminały oraz powieści grozy ta propozycja na pewno przypadnie mu do gustu!

Cena: 29,73 zł

2. Kostki do napojów

Oryginalne kostki chłodzące do napojów. Roztapiający się lód zawsze zmienia smak napoju, a kostki wielokrotnego użytku, które można schłodzić w zamrażarce, pozwalają uniknąć tego efektu, a dodatkowo wyglądają niezwykle oryginalnie! Możesz je również podgrzać, aby z ich pomocą ogrzać dowolny napój. Ciekawy gadżet!

Cena: 39,00 zł

3. Skarpetki

Już w kobiecym poradniku prezentowym postanowiłam odczarować skarpetki jako oklepany, nieudany prezent. Męskie skarpetki też mogą być ciekawe i oryginalne! Żadnej nudy!

Cena: 24,43 zł

4. Długopis

Elegancki długopis to doskonały prezent dla osoby ceniącej sobie takie gustowne dodatki. Koniec z przypadkowymi długopisami, od teraz będzie miał swój własny, wyjątkowy egzemplarz.

Cena: 42,00 zł

5. Kubek

Czy kubek to dobra propozycja prezentu dla mężczyzny? Ten na pewno tak! To idealny prezent dla wszystkich zapalonych złotych rączek oraz majsterkowiczów.

Cena: 32,30 zł

6. Gra

Gra towarzyska z kryminalną nutą. Ten przewodnik prezentowy zdominują szpiedzy i kryminały! Gra będzie doskonałą rozrywką na wieczory spędzone wspólnie ze znajomymi.

Cena: 49,99 zł

class=”h2-blog”Prezent dla niego od 50 do 100 zł

prezenty od 100zl on sunieboho 16 pomysłów na prezent dla niego   poradnik prezentowy SuknieBoho

1. Stylowa świąteczna mucha

Coś dla miłośnika świątecznego klimatu. Wyjątkowa mucha w świąteczne wzory wykonana z jedwabiu będzie doskonale prezentowała się jako uzupełnienie świątecznej stylizacji.

Cena: 99,99 zł

2. Torba sportowa

Osoba, którą chcesz obdarować, uwielbia sport i każdą wolną chwilę spędza na siłowni? Sportowe gadżety to dobry prezentowy kierunek, a pojemna torba na siłownię na pewno będzie trafionym podarunkiem.

Cena: 89,95 zł

3. Torba na ramię

Panowie również mają sporo rzeczy do przenoszenia, a torba na ramie będzie doskonałym miejscem dla wszystkich dokumentów, drobiazgów i kluczy, które plączą się w kieszeniach spodni i kurtek.

Cena: 90,30 zł

4. Portfel

Portfel wykonany z wysokiej jakości materiału zawsze jest dobrym prezentem. Przejrzyjcie oferty sklepów – teraz przed samymi świętami możecie trafić na wiele promocji.

Cena: 99,00 zł

5. Karnet na zajęcia sztuki walki Krav Maga

Idealny prezenty dla osoby, która chciałaby poznać techniki samoobrony i rozpocząć treningi sztuki walki. Dzięki takiemu prezentowi będzie mogła wykonać pierwszy krok i zobaczyć czy to coś dla niej, zyskać podstawy walki wręcz oraz samoobrony.

Cena: 50,00 zł

Prezent dla niego od 100 do 200 zł

prezenty do 200zl on sunieboho 16 pomysłów na prezent dla niego   poradnik prezentowy SuknieBoho

1. Alexa

Coś dla miłośników nowych technologii. Alexa umożliwia sterowanie głosowe funkcjami poszczególnych urządzeń w domu. To pierwszy krok do zamiany domu obdarowanej osoby w Smart Home.

Cena: ok. 115 zł

2. Kubek termiczny

To właściwie prezent dla wszystkich mężczyzn, niezależnie od ich codziennych zajęć i charakteru pracy, który wykonują. Kubek termiczny ze stabilnym zamknięciem, który przez długi czas utrzyma ciepło napoju, jest niezwykle przydatny w chłodniejsze pory roku.

Cena: 149,00 zł

3. Przejażdżka czołgiem albo innym pojazdem wojskowym

Czy osoba, którą chcesz obdarować, jest miłośnikiem tematyki militarnej? Jeśli tak na pewno spodoba jej się ten pomysł na prezent, czyli przejażdżka czołgiem lub innym pojazdem militarnym. To musi być niesamowite przeżycie!

Cena: 175,00 zł

4. Szalik

Klasyczny szalik to niezbędnik garderoby eleganckiego mężczyzny. Ten wykonany z wełny będzie nie tylko prezentował się wspaniale, ale również doskonale rozgrzewał w chłodne dni.

Cena: 167,20 zł

5. Dron

Ten prezent ucieszy chyba każdego mężczyznę. Niewielkie latające urządzenie będzie doskonałą rozrywką dla młodszych i starszych.

Cena: 189,00 zł

Mam nadzieję, że lista prezentów dla niego przyda Wam się podczas ostatnich świątecznych zakupów dla ukochanych mężczyzn 🙂 

NAPISZ KOMENTARZ