Suknia ślubna Barcelona 25

6300 

UWAGA! Ten konkretny model sukni został wyprzedany :( ale możesz uszyć podobny krój z innych, dostępnych u nas tkanin!

W dniu szycia, podczas przymiarek, w naszej warszawskiej pracowni do twojej dyspozycji jest około 250 gotowych sukienek w różnych rozmiarach.

U nas nie musisz sobie wyobrażać, jak będziesz wyglądała w danej sukience.

Wybór kolorów, fasonów i rozmiarów jest tak wielki, że każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie.

Pamiętaj, że ponadto w każdym modelu możesz zmieniać dowolnie wszystko – więc możliwości jest nieskończenie wiele.

Suknię w pracowni możesz uszyć nawet kilka dni przed uroczystością. Pamiętaj jednak, żeby zarezerwować termin z odpowiednim wyprzedzeniem.

  • Nie masz czasu ani chęci na przymiarki co kilka miesięcy?
  • Zmieniasz wagę?
  • Jesteś w ciąży?
  • Nie znajdujesz sukni idealnej i chcesz ją stworzyć?
W warszawskiej pracowni szyjemy suknie na miarę na Twoim ciele w około 8 godzin! Jeśli chcesz, możesz szyć nawet tuż przed ślubem! W skrócie, szycie sukni wygląda tak:
  • W umówionym dniu rano mierzymy wzory,
  • omawiamy Twoją suknię i zbieramy miarę.
  • W połowie dnia upinamy na Tobie wykrojone części sukni.
  • Późnym popołudniem mierzymy, podcinamy i wykańczamy.
Twoja spersonalizowana, szyta na miarę suknia ślubna jest gotowa! Jak to możliwe? Jesteśmy producentem, a nie pośrednikiem – cały proces przymiarek i szycia odbywa się na miejscu i w Twojej obecności, co bardzo przyśpiesza proces szycia. Nie musisz czekać, aż producent zbierze wszystkie zamówienia z salonów, uszyje je niedopasowane, odeśle do salonów na przymiarki i poprawki. U nas skrojone elementy sukni są upinane na Twoim ciele, co sprawia, że suknia jest idealnie dopasowana. Co niezwykle ważne masz wpływ na każdy element Twojej kreacji! Żadnych niespodzianek przy odbiorze ;)

Podoba Ci się nasza suknia, ale jakiś element byś zmieniła? Nie ma problemu. Szyjąc Twoją suknię w oparciu o jakiś wzór możemy zmienić WSZYSTKO.

W cenie zmienimy:

  • kolor podszewki i tiulu,
  • tkaninę,
  • koronkę,
  • rękawy,
  • tasiemki,
  • rozcięcia,
  • kształt dekoltu.

Możesz też dodać (za niewielką dopłatą):

  • warstwy, np. tiul,
  • falbanki,
  • tren,
  • dodatkowe zdobienia.

Możesz także wymieszać dowolne elementy z naszych około 250 modeli lub razem z nami wymyślić swój własny, indywidualny projekt! Zobacz jak zmiany wpływają na wygląd sukienki:

Gładka tkanina zamiast koronki

2 wersje sukni ślubnej. jedna z koronkową spódnic, 2 z gładką spódnicą

Zmiana rękawa

Inny kolor podszewki

Inny kształt spódnicy

Inny dekolt

W 8 godzin uszyjemy na Tobie suknię ślubną. 😍
  • Miękkie i elastyczne koronki

    Miękkie i elastyczne koronki

    Uszyta ze sprawdzonych i przetestowanych przez nas materiałów. Używane przez nas koronki są mięciutkie, a dzięki swej lekkości cudownie układają się na sylwetce i pięknie wirują w tańcu. Ich elastyczność sprawia, że pracują z Twoim ciałem. Zapewniają komfort rosnącemu ciążowemu brzuszkowi. Praktycznie wszystkie nasze koronki są łatwe do prania w domowej pralce i niegniotące, dzięki czemu swoją suknię spokojnie możesz spakować do walizki i zabrać na romantyczną sesję poślubną.

  • Możliwe dowolne zmiany!

    Możliwe dowolne zmiany!

    Ta suknia to model wyjściowy - możemy w niej zmienić praktycznie wszystko! Pogłębić lub spłycić dekolt, zmienić jego wykończenie, kształt, dodać lub odjąć falbankę czy frędzle. Rękawy mogą być dłuższe lub krótsze, mieć inny kształt niż te na zdjęciu. Może też nie być ich wcale. Tiul w spódnicy można dodać (lub odjąć) na wierzchu, albo pod spodem. Podszewka może być długa lub krótka w odcieniach bieli i beżu. Rozcięcie na nogę i tren można dodać lub usunąć praktycznie w każdym modelu.

  • Suknia powstanie w 1 dzień!

    Suknia powstanie w 1 dzień!

    Twoją wymarzoną suknię uszyjemy w jeden dzień – rano mierzymy i dobieramy fason, kolor i wykończenia, po południu masz krótką przymiarkę techniczną (łączymy na Tobie elementy), a na koniec skracamy suknię i odbierasz gotową kreację tego samego dnia! Dla nas każda sylwetka jest „łatwa” – czy jesteś wysoka, czy niska, drobna czy masz pełne kształty, masz obfity biust czy ledwie widoczny, asymetrię ciała czy niepełnosprawności – uszyjemy suknię na Twoją figurę i na Twoją miarę!

Suknia ślubna z pięknego tiulu w groszki

Jeśli nie lubisz nudy, w tym najważniejszym dniu chcesz wyglądać nie tylko wyjątkowo, ale i  z charakterem to spójrz na tę oryginalną suknię ślubną. To połączenie nie tylko kolorów, ale też wzorów i faktur. Ta kreacja wygląda z pewnością inaczej niż większość sukien ślubnych w salonach, bo ta propozycja ślubna to właściwie połączenie dwóch sukien. Na pozór dwie zupełnie inne, wydawać by się mogło niepasujące do siebie suknie, tworzą perfekcyjną całość. Pierwsza z nich to połączenie koronki w gęsty, kwiatowy wzór z cielistą podszewką, dzięki której koronkowe kwiatki są jeszcze bardziej widoczne. Druga zaś to organzowa suknia w groszki z bufiastymi rękawami, zabudowanym dekoltem z przodu, głęboko wyciętym z tyłu oraz długim trenem. Duże rękawy, choć półprzezroczyste, mogą jednak sprawiać, że finalnie będziesz wyglądać na masywniejszą, tak więc, jeśli jesteś posiadaczką szerokich ramion, dużego biustu i chcesz dążyć do „zbudowaina” dzięki sukni sylwetki klepsydry to nie będą one zbyt dobrym rozwiązaniem. Sprawdzą się za to świetnie, jeśli masz figurę typu gruszka, ponieważ w sprytny sposób wyrównają proporcje Twojej sylwetki. Ciężko wybrać jeden element tej sukni, który najbardziej przyciąga uwagę, ponieważ jest to mix różnorodności, który finalnie tworzy oryginalny, wyjątkowy i zachwycający look! To świetna propozycja na ślub zarówno kościelny, jak i cywilny. Jeśli szukałaś kreacji, obok której nie da się przejść obojętnie, to ta może być odpowiedzią na Twoje poszukiwania!
Dwuwarstwowa suknia ślubna z koronki i organtyny w groszki to niepowtarzalne połączenie dla odważnych Panien Młodych. Spodnią warstwę stanowi dopasowana sukienka z elastycznej koronki, z głębokim dekoltem z przodu. Natomiast wierzchnia warstwa to zabudowany top, bufiaste rękawy i spódnica z koła ze sztywnej organtyny. Pamiętaj, że szyjąc ten model dla Ciebie na miarę możemy zmieniać dowolnie wszystko w obu warstwach!  W koronce możemy zmniejszyć dekolt, zrobić luźniejszy dół, dodać rozcięcie na nogę, frędzle czy zmienić kolor podszewki. Natomiast w wierzchniej warstwie możemy zmienić kształt i długość rękawa, dekoltu oraz spódnicy.
Lubisz zaskakiwać? Kochasz perfekcyjne, nieoczywiste połączenia, z którymi się wcześniej nie spotkałaś? Chcesz, by Twoja suknia ślubna była połączeniem wzorów, faktur i odcieni? Ta kreacja to właściwie połączenie dwóch, zupełnie różnych sukien ślubnych, które w zestawieniu ze sobą tworzą idealną całość!
Śpiesz się, zostały ostatnie metry koronki!

Nasze Panny Młode

Chcesz umówić się na konsultacje przed szyciem?

  • Mierząc suknie po raz pierwszy na Twoje decyzje wpływają emocje i to jest super! Oglądając potem miesiącami zdjęcia z przymiarek, w oczekiwaniu na dzień szycia, zdążysz się znudzić wybraną pierwotnie suknią. I co wtedy? W dniu szycia na siłę zaczniesz szukać innego rozwiązania, tylko dlatego, że to pierwsze, najlepsze, to przy którym serce biło Ci mocniej opatrzyło Ci się…
  • Umawiając się na szycie masz dostępnych do zmierzenia w dniu szycia rano ponad 200 modeli w różnych rozmiarach – od XS do 5XL, więc nie musisz sobie wyobrażać jak będziesz wyglądać w sukni!
  • Każdy z modeli możesz dowolnie modyfikować. Masz nieskończoną ilość możliwości więc praktycznie nie ma szans, że nie stworzysz u nas swojej idealnej sukni ślubnej!
Chcesz się umówić na konsultacje? Masz pytania? Czekamy na Twoją wiadomość.

  • TYLKO TERAZ! Umów się na konsultacjew tym miesiącu w cenie 50 zł (zamiast 150zł)! W przypadku szycia sukni w naszej pracowni, koszt konsultacji odliczamy od ceny sukni.

  • Podanie daty ślubu pomoże nam znaleźć najlepszy, dogodny dla Ciebie termin konsultacji.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Uszyj na miarę online!

Najlepszą opcją z możliwych, by nabyć naszą suknię, jest przyjazd do naszej warszawskiej pracowni na kilka godzin. Tu masz do zmierzenia ponad 200 modeli w różnych rozmiarach, możliwość wprowadzenia dowolnych zmian i gwarancję, że suknia zostanie uszyta idealnie na Twoją miarę w około 8h.

Jeśli jednak z jakichś powodów nie masz możliwości przyjazdu do Warszawy, nic straconego! Możesz do nas napisać, przesłać dokładne wymiary i zdjęcia, my pomożemy Ci dobrać suknię, uszyjemy ją dla Ciebie na miarę i wyślemy kurierem :)

Opinie klientek

Jak tylko znalazłam Martę na Instagramie to od razu wiedziałam, kto będzie szył moją suknię ślubną. Profesjonalna, szczera, uśmiechnięta \”wariatka\”, która jak nikt inny potrafi doradzić i dobrać odpowiedni krój sukni do sylwetki. Doradzi nie tylko w kwestii sukni ale także dodatków, fryzury czy stroju dla przyszłego męża. Po wizycie u Marty doszłam do wniosku, że chyba nie ma kobiety, która wyszłaby z jej salonu z niczym. Nie ma takiej opcji! Mamy możliwość wprowadzania dowolnych zmian w każdej sukni: dekoltu, koloru, długości sukni, rękawków, materiału, fasonu, .. czyli tak na prawdę wszystkiego 🙂 Jednym słowem polecam i ostrzegam, że Marty osobowość działa terapeutycznie, przez kilka dni po wizycie nie przestaniecie się uśmiechać 🙂

Martyna

Cudowne miejsce!!!! Polecam i jeszcze raz polecam❤ suknie są boskie, jeśli któraś z Was planuje wesele w stylu boho to gwarantuje że znajdzie coś dla siebie:) ja zabrałam że sobą starsza i mimo że jeszcze nie ma zaplanowanego ślubu to już wie jaka suknie będzie chciała założyć ❤ Marta dziękuję to był mój strzał w 10!

Asia

Indywidualne podejście, olbrzymia kreatywność, niestandardowe rozwiązania, modele jakich nigdzie indziej nie widziałam, polecam całym serduchem! Kiecki Marty zapierają dech w piersiach, każdy model można modyfikować dobierając go do siebie, komfort noszenia sukienek jak w żadnym innym salonie czy pracowni. Elastyczność i szybki termin jest na bardzo duży plus, zawsze można też liczyć na radę niezastąpionej Marty. Już nie mogę się doczekać kiedy założę moją sukienkę (a myślę jeszcze o zmianie detalu – i z tym też nie będzie ewentualnie problemu). Jednym słowem Marta jest utalentowaną artystką, która całą swoją pozytywną energie przekazuje swoim dziewczynom, które dzięki niej w tym dniu mogą wyglądać oryginalnie, niesztampowo, i w końcu czuć się sobą (bo ja w żadnym innym miejscu nie znalazłam sukienki, która by tak do mnie pasowała)

Daria

Najlepsze z najlepszych! Dziewczyny robią niesamowitą robotę w zaledwie jeden dzień, co jest dla mnie hitem. Przyjeżdżasz, dobrze się bawisz, wybierasz, pojawiasz się i znikasz, a na wieczór kiecka gotowa! Sama sukienka – zjawiskowa, do tego super wygodna, idealnie z pomocą dziewczyn dopasowana do figury, a do tego niezniszczalna (zrobiłam z nią 25 tys. km i wciąż wygląda jak nowa!:)). Polecam gorąco!

Marta

Pierwszą rzeczą, którą zauważyłam po przyjeździe do pracowni Marty było to, że zdjęcia gotowych projektów, które zachwyciły mnie w necie nie oddają całego uroku, miękkości i wygody tych sukni. Te koronki trzeba zobaczyć na żywo, chciałam wszystko przymierzyć! Wybierając suknię, dopasowując ją do indywidualnych kształtów Marta jest niezastąpiona! Czujesz, że współpracujesz z projektantką, która na Tobie tworzy coś pięknego, i która na prawdę ma pojęcie, a to wszystko w mega luźnej atmosferze, mimo że widziałyśmy się pierwszy raz w życiu. Szczerze polecam!

Ula

Polecam serdecznie jeśli ktoś się jeszcze zastanawia!:)Chciałabym swój ślub powtarzać co roku i szyć u Marty inną kiecę, bo każda z nich naprawdę jest mega wyjatowka i niesamowicie wygodna❤️??? uwielbiam.

Angelika
Uwaga!
Odbierz darmowy poradnik:
Jak dobrać suknię ślubną?
Koszyk 0