Lookbook

NACIŚNIJ TU, aby dowiedzieć się więcej

Suknie ślubne w obiektywie

Lookbook to nic innego, jak moje suknie w obiektywie profesjonalnych fotografów. Część z nich to są suknie tworzone na zamówienie, inne to suknie z moich kolekcji, a niektóre to moje prace których nie znajdziesz na żadnej z podstron dlatego zachęcam gorąco do przejrzenia galerii. Dzięki tym zdjęciom łatwiej będzie Ci sobie wyobrazić jak może wyglądać Twoja suknia ślubna podczas ceremonii na plaży lub w zupełnie innym wydaniu w eleganckim pokoju hotelowym. Możesz też podpatrzeć fryzury, dodatki czy kwiaty, które idealnie wpisują się w klimat ślubu w stylu rustykalnym, vintage czy ślubu w plenerze.

Ślub boho na plaży czy tradycyjnie w kościele?

Tą galerią chciałam Ci pokazać jak zmienne i jak nieobliczalne mogą być moje suknie. Czasem wystarczy drobny dodatek by zwiewną, niepozorną suknię, która wydaje się zbyt frywolna na ślub, zmienić w klasyczną suknię ślubną do tradycyjnego ślubu w kościele. Czasem wystarczy cielista podszewka, która nie przytłoczy wzoru koronek, a ukryje pozorną nagość. Zobacz sama, że moje suknie są ponadczasowe. Pięknie prezentują się w tradycyjnych wnętrzach jak i w otwartych przestrzeniach w otoczeniu przyrody!

A może ślub w stylu rustykalnym? W stodole, albo oranżerii?

Naprawdę cieszę się, że moda na śluby w stylu pałacowym przestaje być dominującą. Że przyszłe Panny Młode szukają czegoś więcej nic przesadny blichtr. Że do mody ślubnej wkradła się delikatność, zwiewność i kobiecość, a do miejsca ślubu przyroda oraz tradycyjne staropolskie wnętrza. Mam nadzieję, że staje się to również moim udziałem ? Przy projektowaniu sukien ślubnych staram się łączyć to co tak piękne, naturalne z tym co określamy mianem klasycznego ślubu. Nie martw się więc, jeśli chcesz mieć wesele w stylu rustykalnym czy boho, ale od dziecka marzyłaś, aby w dniu swego ślubu wyglądać jak księżniczka – to naprawdę da się pogodzić i już moja w tym głowa!

Suknie boho to lekkość i delikatność

Na zdjęciach, które za chwilę zobaczysz idealne widać lekkość i zwiewność tych sukni! To jak poruszają się razem z ciałem ale i z wiatrem… Zwróć uwagę jak wiele oblicz ma styl boho! Dla mnie to nie tylko moda, ale cała filozofia życia 🙂 Czasem wystarczy tak niewiele żeby z prostej, koronkowej, klasycznej sukienki zrobić kreację idealną dla szalonej, wyzwolonej kobiety, biorącej ślub nad morzem. To bardzo ważne podczas szycia, aby mieć świadomość tego, jak duży wpływ na całokształt stylizacji mają dodatki! Wystarczy fryzura “wiatrem czesana”, bukiet polnych kwiatów, wianek we włosach, bose stopy i kolorowa biżuteria i nawet najbardziej skromna suknia będzie wyglądała jak dzieło sztuki!
Tak samo ubierając z pozoru “luźną” w stylu suknie do białych szpilek, wysoko upiętego koka, długiego trenu i wiązanki ślubnej nadamy jej zupełnie odmienny charakter.
Miłego oglądania!