Zdobiona suknia ślubna, wyszywana aplikacjami z gładką spódnicą

Wyszywana, bogato zdobiona suknia ślubna

,
Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Ślub w Grecji, ślub we Włoszech, Ślub na plaży.. to pierwsze rzeczy, które przychodzą do głowy gdy patrzymy na tą suknię. Koronka o grubym wzorze naszyta na tiul tak, aby sprawiała wrażenie nadrukowanej na ciało. Długie rozcięcie pokazujące nogę a z tyłu głębokie wycięcie na plecy sprawiają, że suknie jest bardzo kobieca i seksowna. Piękny, koronkowy tren i długie frędzle na plecach nadają sukni charakter boho.

Suknie ślubne na zamówienie

Suknie ślubne, za wyjątkiem sukni z „kolekcji sukien ślubnych” są szyte na indywiddualne zamówienie, na ciele klientki, według jej indywidualnych preferencji, sylwetki i okoliczności ślubu. W związku z tym, w większości przypadków, nie jest możliwe uszycie identycznej sukni, jednakże podczas szycia indywidualnego możemy się wzorować zarówno na sukniach z galerii sukien ślubnych indywidualnych, jak i sukniach z inspiracji klientki. Poczytaj więcej jak szyjemy nasze suknie i jak wygląda proces szycia na stronie Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ).

 

Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Kategoria:

Dodaj komentarz

Oferty specjalne :)

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.

Bezpłatne przymiarki!

Tylko teraz - umów się na przymiarki w naszej pracowni w Warszawie i otrzymaj 300zł zniżki na szycie sukni śłubnej w marcu lub kwietniu!