Przepiękna suknia ślubna ręcznie wyszywana

Romantyczna ręcznie wyszywana suknia ślubna

,
Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Suknia ślubna ręcznie wyszywana tysiącami maleńkich koralików i koronek. Niesamowicie delikatna góra daje wrażenie nagości. Suknia szyta na miarę, na ciele klientki, tak, by idealnie okalała sylwetkę, trzymała biust, wysmuklała plecy i podkreślała krągłości bioder. Długi tren z kilkunastu warstw tiulu daje niesamowity efekt! Sprawia, że sylwetka wydaje się dłuższa a kobieta wygląda jak przysłowiowy milion dolarów. Boho styl wniesie tu wianek, kwiaty we włosach lub opaska z koronki. Na rękach pięknie wyglądałyby białe tatuaże lub henna, na stopach boho bransoletki z kamieniami w odcieniach turkusu.

Suknie ślubne na zamówienie

Suknie ślubne, za wyjątkiem sukni z „kolekcji sukien ślubnych” są szyte na indywidualne zamówienie, na ciele klientki, według jej indywidualnych preferencji, sylwetki i okoliczności ślubu. W związku z tym, w większości przypadków, nie jest możliwe uszycie identycznej sukni, jednakże podczas szycia indywidualnego możemy się wzorować zarówno na sukniach z galerii sukien ślubnych indywidualnych, jak i sukniach z inspiracji klientki. Poczytaj więcej jak szyjemy nasze suknie i jak wygląda proces szycia na stronie Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ).

 

Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Kategoria:

Dodaj komentarz

Oferty specjalne :)

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.

Bezpłatne przymiarki!

Tylko teraz - umów się na przymiarki w naszej pracowni w Warszawie i otrzymaj 300zł zniżki na szycie sukni śłubnej w marcu lub kwietniu!