Marta i jej koronkowa suknia ślubna w stylu boho bez pleców

,
Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Praca z Martą, to niebywała przyjemność! A składa się na to kilka punktów:

1. Po pierwsze praca z projektem – Marta ma doskonałe wyczucie jeśli chodzi o dopasowanie tego co w głowie panny młodej, poprzez budżet, możliwości uszycia, dostępności materiałów oraz termin realizacji

2. Po drugie – szybkość uszycia. Suknia powstała w jeden dzień, wszystko było dopasowywane na bieżąco i szyte na miarę. Nie było tysiąca przymiarek co pozwalało mi jako przyszłej pannie młodej zaoszczędzić ogromną ilość czasu – co w przypadku zbliżającego się ślubu bardzo mi się podobało i przydało.

3. Komunikacja – Marta jest niezwykłą osobowością! Nie ocenia, dopasowuje się do potrzeb klienta i podpowiada w kwestiach pewnych wątpliwości. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to potrafi znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Krawcowa, która pomagała przy szyciu to cudowna i ciepła osoba przy której człowiek czuje się swobodnie i też nie ma problemu jeśli chodzi o dopasowanie się do potrzeb. Wszystko pięknie uszyte ze starannością.

4. Atmosfera – ponieważ suknia była szyta 1 dnia wymagało to przebywania w większości czasu w atelier Marty. Człowiek tam czuje się swobodnie, można napić się kawy i ewentualnie w przerwach załatwić „coś na mieście” bo lokalizacja sprzyja takim potrzebom.

Nie da się niestety ując w 1 zdaniu całego tego procesu. To trzeba przeżyć a później cieszyć się przepiękną kreacją, której nikt inny nie będzie miał. Jak tylko nadarzy się okazja i fundusze będą sprzyjać na pewno coś jeszcze uszyję pod okiem Marty! Do takich osób chce się wracać już nawet nie po samą kreację a po prostu by spokojnie i z pełnym zaufaniem przeżyć cały proces twórczy! Polecam z całego serca! Wszyscy, którzy suknie już widzieli są pod ogromnym wrażeniem 🙂 Włącznie z przyszłym panem młodym 🙂

Marta

Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Kategoria:

Dodaj komentarz

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.