Magda i jej niebanalna suknia ślubna

,
Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)
Zaczęłam szukać sukienki już pół roku przed ślubem. Niestety szybko zorientowałam się podczas buszowania po sklepach, że ciężko będzie znaleźć to czego szukam. Ponadto nie cieszyłam się zbytnio serwisem który otrzymywałam w sklepach oraz brak porady że strony fachowców.
Na szczęście podczas planowania ślubu na Bali, Grażyna moja „wedding planner” bardzo szybko podesłała mi kilka fotografii z projektami Marty. Zobaczyłam coś wyjątkowego na modelkach Marty i fotografie jej samej w sukienkach, po czym napisałam i tak zaczęła się historia mojej wymarzonej sukienki „która myślałam że była wymarzona” dopóki Marta nie stworzyła mojej „Tak” sukni 🙂
Mieszkam poza granicami kraju więc przyleciałam do Warszawy dosłownie na jedną noc i prawie dwa dni. Z lotniska do Marty po czym zostało nam tylko zajmowanie się projektem. Powiem, że były to wymagające od Nas obydwu 2 dni ponieważ czasu było mało. Powiedziałam Marcie jaką sukienkę bym chciała i do dzisiaj się śmieje jak przypomnę sobie że Marta powiedziała do mnie „Zapomnij, że wyjdziesz ode mnie z sukienką, która sobie wyobraziłaś” 🙂 i dziękuję jej do dzisiaj za takie podejście. Podczas ciężkiej i wytrwałej pracy przymiarek zaufałam Marcie 100% ponieważ jej osobowość i podejście spowodowało że nie miałam żadnej wątpliwości że wyjdę od Marty z czymś wyjątkowym:)
I tak się stało! Z dwiema jak z bajki sukienkami w dłoniach wybiegłam od Marty na samolot i odleciałam z myślą że „co ja bym zrobiła gdybym nie zdecydowała się do Marty nigdy napisać” – na pewno nie byłabym wyjątkową i piękną panną młodą.
Dziękuję Marcie do dzisiaj i dalej podziwiam jej wspaniałe i oryginalne projekty i czasami sobie myślę jakie jeszcze mam okazję, żeby Marta coś jeszcze na mnie uszyła 🙂
Na pewno sama wrócę do Marty i codziennie polecam ja innym przyszłym panna młodym, aby czuły się tak wspaniale w ten wyjątkowy dzień jak czułam się ja w mojej najpiękniejszej i perfekcyjnej sukni ślubnej!
Dziękuję Marta
Buziaki Magda
Wysyłam
Oceny
0 (0 głosy)

Kategoria:

Fotograf:

-

Dodaj komentarz

Oferty specjalne :)

UWAGA! Ruszyły zapisy na szycie sukni w 2022! Zapisz się - aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz dostać informacje o nowościach, wyprzedażach i promocjach,

mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych zapisz się do newslettera.