Blog

rustykalny ślub - dekoracje

Panna Młoda niczym leśna nimfa, czyli stylizacje na ślub rustykalny

Z każdym rokiem coraz bardziej popularne jest w naszym kraju urządzanie ślubów i wesel w klimatach rustykalnych, vintage czy boho. Jakże duża zmiana zaszła od czasów podjeżdżania pod kościół czy Urząd Stanu Cywilnego kilkumetrową białą limuzyną, kiedy to Panna Młoda dziwnym trafem (niezależnie od tego, jaki typ sylwetki prezentowała) zawsze była w kreacji typu princessa, a jej suknia ślubna szerokością przewyższała ją samą kilkukrotnie! A do tego Pan Młody w czarnym smokingu, w czarnej muszce z białymi zdobieniami, w niewygodnych lakierowanych butach ? znacie to? Rzeczywiście przez lata tak właśnie wyglądały ceremonie ślubne i przyjęcia weselne w naszym kraju, dziś jednak obserwujemy spory od nich odwrót!

Prostota, naturalność, piękno!

ślub w stylu rustykanymDziś suknia ślubna ma nie być strojem, w którym jej właścicielka czuje się przebrana, nie zaś ubrana ?ze ściągniętym na siłę gorsetem, trenem na wiele metrów, a do tego w niewygodnych szpilkach. Przecież w najważniejszym dla siebie dniu powinna ona czuć się lekko, radośnie i nieskrępowanie, a świętowanie miłości w niewygodnych butach i zapiętej na siłę sukni chyba do najlepszych pomysłów nie należy.

ślub w stylu rustykanymDostępne dziś u projektantów (zarówno tych posiadających wieloletnie doświadczenie w branży modowej, jak i dopiero rozpoczynających swoją karierę w niej) suknie boho są zupełnym przeciwieństwem tego, co przez lata mogliśmy zaobserwować. Tutaj rządzi bowiem delikatność i subtelność, prostota w najlepszym wydaniu. Najlepszą przyjaciółką kobiety podczas ślubu i weselnego przyjęcia jest koronka i półprzezroczystości w komplecie z wiankiem z kwiatów.

ślub w stylu rustykanymTaka stylizacja cudownie podkreśla kobiecą urodę, upodabniając jej właścicielkę do przepięknej nimfy leśnej. Oczywiście wykluczamy niewygodne bolerka z syntetycznych materiałów, bowiem ich miejsce zająć może chociażby ramoneska w kolorze pudrowego różu, folkowa chusta czy delikatna narzutka z frędzlami. Suknia ślubna boho wymaga też stosownego obuwia. Stosownego, czyli wygodnego, takiego, w którym Panna Młoda będzie czuła się wygodnie, komfortowo, takiego, w którym tańce do białego rana na pewno nie będą okupione bólem stóp i naklejaniem na nie plastrów. Sandały z rzemyków? Czemu nie?!

Cieszcie się swoją miłością!

Konwenanse nie powinny Was ograniczać, Wszak to wasz wyjątkowy dzień i powinniście spędzać go dokładnie tak, by móc celebrować Wasze uczucie, przeżyć cudowne chwile wzruszeń, mieć wspaniałe pamiątki w postaci wspomnieć oraz zachwycających zdjęć. Zachęcamy Was zatem do tego, byście wprowadzili prostotę w stylu boho, by było lekko, spokojnie z uśmiechem i bez niepotrzebnej dawki stresu. Suknia ślubna z koronki, szelki dodatkiem do stylizacji Pana Młodego, pójście do kościoła pieszo lub podjechanie starym wartburgiem przystrojonym polnymi kwiatami ? to sposób na weselny sukces!

suknia ślubna ślub

NAPISZ KOMENTARZ